Z Nation Philly Feast - poepizodní rekapitulace

Philly Feast - poepizodní rekapitulace

Philly Feast - poepizodní rekapitulace

Tentokrát skupinka přeživších musela bránit jedno ze svých. Jak se jim to povedlo a jak si Z Nation vedlo při své třetí epizodě s názvem Filadelfská hostina?


1 0
1.10.2014

Bublina okolo Z Nation nejspíš splaskla. Tentokrát už epizodu sledovalo pouhých 1.14 milionu diváků, což je o téměř 500 tisíc méně než při minulých epizodách, tedy pokles o celou jednu třetinu (!!!). Podobný pokles sledovanosti, o 300 tisíc, ovšem zaznamenal i její předskokan, wrestlingový Smackdown. Svůj podíl by na tom mohlo mít i zahájení podzimní seriálové sezóny. Páteční večer sice není zrovna lukrativní vysílací čas, ale pár zástupců by se jistě našlo. A ostatní stanice navíc vysílají reprízy svých favoritů, aby přilákali nerozhodné diváky. Uvidíme, jak to bude příště.

Nemalou zásluhu na tom ovšem má i samotná epizoda. Nároďáci se tentokrát až příliš snažili přiblížit Živomrtvým a to se jim mohlo vymstít. I podle fanoušků byla epizoda vážně příšerná blbost. U seriálu který je celý označován jako „příšerná blbost“ to už o něčem vypovídá. Zombíci tu prostě hráli druhé housle a prim byla dějová linka, což je u celé této odpadní kategorie, kam Z Nation spadá, prostě chyba. Diváci se přišli dívat na rozsekávání lebek, zabíjení po stovkách a dostalo se jím pouze moralizování, že pojídání lidí je zlé. Áno? Bůh žehnej alespoň za tu scénu se zvonem :D
Ovšem podle upoutávky na příští epizodu, by se nám do centra děje opět mohla vrátit pořádná akce ;-)

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás