Z Nation Resurrection Z - poepizodní rekapitulace

Resurrection Z - poepizodní rekapitulace

Resurrection Z - poepizodní rekapitulace

Skupinka se na své cestě dostává do utečeneckého tábora, kde to vypadá skoro jako v ráji. Jenže nic netrvá věčně a tak je čeká i jedno velmi nemilé překvapení. Jaké a co nám přinesla epizoda Zombie vzkříšení?


4 0
21.10.2014

Tentokrát se epizoda pro změnu vyhoupla opět až na 1.57 milionu diváků. Další spekulování je zbytečné, seriál už byl prodloužen. I když jsem se to snažil nezakřiknout, čísla byla na úrovni ostatních projektů SyFy, takže to není tolik nečekané. Překvapující je ale doba, letošní Defiance, DominionHelix se oznámení dočkali až dlouho po finále, Z Nation je sotva v polovině.

Epizoda přišla se vskutku zajímavým námětem. Zvrácené náboženství a zombievzdorná základna si prostě říkali o problémy. Nečekaný a zdrcující skon Garnetta, jedné z hlavních postav, byl vskutku šokující zvrat. Tvůrci zjevně neměli dost ani po brzkém odchodu Hammonda ze scény. Taky jsme se něco dozvěděli o fungování Zéček. Takže to máme: 1) přenašečem zombie viru jsme všichni, 2) prokázat milost lze jedině zásahem ho hlavy + nově 3) přeměna probíhá enormně rychle a 4) v prvních pár hodinách jsou zombíci pěkně čiperní.
Epizodu hodnotím jako dosud nejlepší a ani nepředpokládám, že to ještě něčím překonají.


V následující epizodě pak budou přeživší truchlit za svého ztraceného druha a připletou se na festival zbraní. Vrátí se i náš starý známý z pilotní epizody, Sketchy. Ten který Addy obdaroval jejím novým miláčkem, pálkou s bodci. Snad nás čeká pár nových vraždících hračiček a vychytávek. A Murphyho stav? Inu… nechte se překvapit. Tenhle chlápek nás ještě solidně pozlobí. Ostatně jak název napovídá, všechno se to nejspíš znovu pořádně podělá…

Jedna malá zajímavost. Po scéně, kdy se rozebírala spací situace a následně si Warrenová odtáhla Garnetta za ručičku, běžela v americkém vysílání reklamní pauza. Všímavý diváci během ní mohli zachytit reklamu na Nexium, fialovou tabletku slibující vyléčení problémů žaludku a jícnu. A v ní Keitha Allena (Murphyho), vlasatého, vousatého, zdravého a veselého. Krásný protiklad toho, co s vámi Zombiekalypsa dokáže provést, že? ;-)

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Bast72

Ahoje strašne ma prekvaplože Garrett zomrie myslel som ebude hrat aj dalej neviete prečo to takto robili že zomrel? ma hrat aj v inom filme alebo čo?

#2 ScaryX
22.10.2014 | 21:20:04
ScaryX

#1 Bast72: Ne vždy to musí být z osobních důvodů nebo hercovy vytíženosti. I když tam ta smrt být nemusela a mohli to uhrát jinak, podle mě to skvěle podtrhlo celou epizodu. Ztráta té postavy mě sice mrzí, ale přidalo to epizodě na celkovém dojmu.

webmaster
22.10.2014 | 22:55:29
Bast72

mna to prave pohoršilo ked Gerrett zomrel vobec o to nečakal a ma som chut už sa dalej na to neozerat ale po celom tyždni som sa rozhodol vratit sa k tomu a budem to pozerat dalej ale celkom som si toho herca oblubil ,pripadal mi ako ch vodca tak as preto :D

23.10.2014 | 20:26:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás