Z Nation Sisters of Mercy - poepizodní rekapitulace

Sisters of Mercy - poepizodní rekapitulace

Sisters of Mercy - poepizodní rekapitulace

Čeká nás další zastávka u postapokalyptické komunity. Jak to dopadne u Milosrdných sester?


5 0
25.11.2014

To máme 1.5 milionu diváků, pěkné číslo. Tak ještě dvě epizody… Zajímavost tohoto dílu: Kelly McGillis představitelka Helen, není žádný nováček. Hrála už hlavní role ve filmech jako Top Gun, Znásilnění nebo Babe.

Nároďák se překonává, opět povedena epizoda. Šetřit zabíjením zombíků by se ale nemělo za žádných okolností. Konečně došlo na očekávané shledání, které ovšem nemělo dlouhého trvání. Že zrovna Addy se nechá takhle zlomit jsem tedy nečekal. Snad ale pro ni mají tvůrci něco v plánu ještě do budoucna. A jak vidno, svět je pod taktovkou ženské ruky zcela jiné místo pro život. Samozřejmě nesmím zapomenou na perlu celé epizody, ZombieMedvěda. Trikový efekt sice laciný, ale za myšlenku palec nahoru ;-)


A cože nás to čeká příště? Murphy bude unesen a ostatní ho budou muset zachránit. Zase bude zkoumat meze svých schopností. Tentokrát ale ve službách svých únosců, kteří s ním mají své plány.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Nika

Je to dotaz, ale mohl by obsahovat spoiler pokuď ste ještě neviděli včerejší díl:

Myslíte, že Mack umřel? Vzhledem k tomu, že to bylo schované za keřem tak si nejsem jistá, jak to tvůrci mysleli, nebo že by právě tohle byl jejich plán, aby ho mohli nečekaně vrátit do „hry“ ? co myslíte? A teda Addy me dost zklamala, tak oni jí postřelí přítele a ona s nima odejde?! No to svět neviděl!

#3 ScaryX
25.11.2014 | 16:31:12
+Daryl+

Hm, tak Kelly bych nepoznal! Sakryš , to bude dlouhé čekání na další sérii :-(

#4 ScaryX
25.11.2014 | 17:22:10
ScaryX

#1 Nika: V rekapitulačních článcích tradičně rozebírám děj epizody, takže bych spoilery zase tolik neřešil. Ostatně k diskuzi o epizodě taky ten článek slouží.
Teď k jádru pudla. Tahle věc mě popravdě vůbec nenapadla (na zahraničních diskuzích se o tom ale kupodivu taky spekulovalo). Mě to ale nedává smysl. Navíc mi přišlo, že byli už dost daleko od okraje, takže vůbec nechápu dosah tý střelby. Jinak kdyby ho chtěli tvůrci zabít, tak ho zabijí veřejně. Každopádně… představitelka Addy je uvedená v obsazení pro poslední epizodu, takže jestli se nebude jednat o nějaký flashback, možná se dozvíme něco víc.

#5 Nika
webmaster
25.11.2014 | 17:26:47
ScaryX

#2 +Daryl+: Taky jsem civěl, jak všude vychvalovali její výkon, nechápaje proč a pak zjistím, že ona není žádná nicka… :D

webmaster
25.11.2014 | 17:28:50
Nika

#3 ScaryX: No to jsem právě taky viděla na IMDB, že Addy hraje v tom posledním díle před pauzou ale Mack tam právě nebyl. Jinak ta střelba mě taky docela dostala, vzhledem k tomu, že jeli dost rychle a docela dlouho, než Mack vyskočil z auta a najednou střelba?! no jsem zvědavá, co z toho udělají :)

25.11.2014 | 17:54:35
alzbetka1611

Abby is bitch…

18.9.2015 | 19:21:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 1080p.WEB.h264-CONVOY
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás