Z Nation Sledovanost Z Nation

Sledovanost Z Nation

Sledovanost Z Nation

Jak je to vlastně se sledovaností a budoucností seriálu? Podívejme se na prozatímní výsledky.


1 0
24.9.2014

I přes očekávanou nízkou kvalitu seriálu a obavy z nechvalně proslulé produkční společnosti Asylum, předčilo Z Nation očekávání.

Při své páteční premiéře před dvěma týdny dosáhlo sledovanosti téměř 1.6 milionu diváků a následující týden u druhé epizody svůj výsledek opět zopakovalo.


Čísla jsou kupříkladu zhruba srovnatelná se sledovaností letošního Dominion, dalšího počinu stanice SyFy, u kterého o prodloužení ještě stále není rozhodnuto.
Ale nepředbíhejme, všechno ještě může být jinak. Určitou berličkou Z Nation by ovšem mohl být jeho předskokan. Na SyFy totiž v pátek večer běží wrestlingová show Smackdown, která může přihrát nemálo diváků. Fandové tohoto sportu budou jistě rádi pokračovat ve sledování příběhů nesourodé skupinky lidí rozbíjejících lebky nemrtvých kusem železa.

Diskuze /11

mastrx

Jen doufám že SyFy nedá přednost téhle blbině než skvělému Dominion (snad bude 2 sezona).Tohle se vůbec nepovedlo a hlavně Zombie tematika je poměrně ohraná než andělé v Dominion.

#2 ScaryX
24.9.2014 | 18:26:38
ScaryX

#1 mastrx: Mě zase Dominion příliš neoslnilo, měli teda na víc. Ale v prodloužení doufám taky. Určitou roli v rozhodování ale sehraje i cena. Z Nation, i když blbina, by mělo být poměrně málo nákladné.

#5 mastrx
webmaster
24.9.2014 | 18:40:01
Roy

Zombíků není nikdy dost, ale ZN je opravdu dost bída. Na druhou stranu ani Dominion mě dvakrát neoslnil, přijde mi to dost nudné. To spíš lituju konce Revolution a spousty jiných v minulosti zrušených seriálů.

24.9.2014 | 20:40:20
Akul

Na Z Nation mi hlavně vadí ty nelogické věci, kdyby to ukončili, vadit mi to nebude.

24.9.2014 | 20:40:34
mastrx

#2 ScaryX: Já taky neříkám že Dominion je nějaká pecka,ale oproti Z Nation je to mnohem zábavnější a lepší scífko.Hlavně ten konec je tam dost otevřenej.

#7 ScaryX
24.9.2014 | 21:10:34
funik

po dvoch častiach je ešte skoro na hocijake závery. A druhá časť bola o dosť lepšia ako tá prvá taže som dosť zvedavý na tretiu a 10000 nemá konkurenciu.

24.9.2014 | 21:12:08
ScaryX

#5 mastrx: Jestli zrovna zábavnější, to teda nevím. U Z jsem se myslím nasmál víc, buď těm vtipům anebo jak stupidní jsou ty postavy a děj :D Každopádně je ještě brzo hodnotit. Dominiom jsem dal jako příklad jen kvůli podobným číslům, stejný stanici a premiéře ve stejný době, nějaký porovnávání kvalit bych tam ale rozhodně nehledal.

webmaster
24.9.2014 | 21:36:19
Amper

Mě se tenhle seriál zatim nelíbí.. Neslané, nemastné.. Vůbec mě to nebaví.. Nevim jak Amíci, ale podle mě tohle skončí.. Čekal jsem, že to bude Zombie seriál na který se budu opět dívat, ale zůstanu u TWD bohužel..

25.9.2014 | 18:45:27
vika128

Mne sa to páči, aj ked nie viac ako TWD. Zombiíci sú tu akčnejší, a po pár dieloch by z toho mohlo byť niečo viac :P

25.9.2014 | 20:32:43
PomarancPhoenix

prozatím to vypadá jako velice laciný pokus o napodobení The Walking Dead…sice sleduji s očekáváním lepších zítřků, ale nemám z tohoto serálu příliš dobrý pocit… obsazení nic moc, zombíci taky nevypadají dle mého vkusu a vůbec to vypadá, že s jednou rukou v zádeli tam dokáže kdokoliv vymlátit 200 zombíků naráz…

25.9.2014 | 20:46:47
Giros/Matis

dávám přednost Z nation než Dominion, U Dominion jsem měl po první epizodě velké očekávání a zklamali, ale u Z Nation začali u dna, takže budoucí epizody můžou být už jen lepší.

25.9.2014 | 20:59:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás