Z Nation Titulky k epizodě Murphy's Miracle

Titulky k epizodě Murphy's Miracle

Titulky k epizodě Murphy's Miracle

České titulky k epizodě Murphyho zázrak jsou hotové! Murphy pokračuje ve svém plánu, zatímco zbytek týmu čeká nehostinné setkání. O překlad se postarali @ScaryX, @227petr a @LadyAlex. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

10 0
3.10.2016

Diskuze /5

misticjoe

Killers titulky sedí i na: z.nation.s03e03­.720p.hdtv.hev­c.x265.rmteam­.mkv

5.10.2016 | 14:11:34
wrong

Ďakujem za titulky :-)

5.10.2016 | 16:08:16
misticjoe

Protože tady se nějak nevede „popis epizody“, kde by se dalo pokecat a další díl je téměř za dveřmi, tak se nad jednou věcí pozastavím tady: Nejsem snad jediný, kdo má pocit, že Murphyho kousance jsou nějaké divné? Dřív se z něj kousnutých jedinců stávaly takové jeho loutky, které sice byly schopné do určité míry vlastního myšlení, ale jinak bezvýhradně plnily jeho přání. S třetí sérií se to ale nějak mění – někdo je pod vlivem komplet (vojáci), někdo méně (doktorka) a takový 10K defacto jen částečně. Trochu se v tom ztrácím.

5.10.2016 | 23:02:08
cressm

Díky moc za titulky. Ze začátku tento seriál nebyl nic moc, ale zlepšovalo se to a teď můžu říct, že i když jsou určitě daleko lepší seriály, tak se těším na každý díl.Je to v něčem jiné, má to něco v sobě. Něco, co člověka navnadí na další díly a nemůže přestt koukat :)

#5 cressm
redaktor
8.10.2016 | 13:03:40
cressm

#4 cressm: Jaj sorry, mělo tam být že „byl nic moc“

redaktor
8.10.2016 | 13:04:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás