Z Nation Vrací se nám ztracené postavy?

Vrací se nám ztracené postavy?

Vrací se nám ztracené postavy?

V aktuální epizodě jsme se dočkali nepřekvapivého návratu, ale i nečekaného tvrzení. Vrátí se nám zpět do děje některé opuštěné postavy? A koho ještě můžeme očekávat v nadcházejícím závěru třetí série?


6 0
7.12.2016

Návrat Červené a Krá vlastně nebyl nijak překvapující. Už v epizodě Little Red and the WolfZ se ukázalo, že pro 10K fungují jako skvělá podpora (byť ho to následně odvedlo akorát do blázince). Překvapující bylo ujištění, že tentokrát se jedná o jejich žijící exempláře. Skutečně mohli povstat z hrobu? Ne tak úplně, nejspíš tam ani nebyli. Naposledy jsme Červenou viděli, když se vrhala proti stádu zombíku. Od holky, co zvládla přežít masakr v laboratořích Mercy Sciences, bych nic jiného než přežití ani nečekal. Horší to bylo s malým 5K, ten skončil pokrytý krvi ve společnosti krkavců. Jenže nikde žádná střeva, končetiny taky všechny, takže šance na přežití tady bude. Ale byla by to dlouhá cesta…

Krá skončil neslavně, jenže možná to nebyl jeho konec. Foto: Syfy


A s těmi návraty úplně nekončíme. Alespoň podle IMDB bychom se už příště měli dočkat návratu Hectora alias Škorpiona, tentokrát už skutečně ze záhrobí. Jaký asi bude jeho úděl a jeho zombiemutantské touhy? Nechme se překvapit. A jenom u Hectora nezůstane. Do finálové epizody by nám měl údajně i přijet autobus plný bláznů, se kterými měli 10K a doktor tu čest už dříve. Alespoň by název epizody začal dávat smysl a věděli bychom, kdo „všechno nakonec zemře“:-) Příští epizoda nám tak slibuje zajímavou podívanou Muž versus zombie versus Addy a výbušné finále se zapojením tajemné Zony.

Jaký osud asi přichystali tvůrci pro Červenou a Krá? Stanou se novými členy skupiny Operace Kousanec pro nadcházející čtvrtou řadu? Nebo je tvůrci přivedli k životu jen aby je o něj zase připravili? Hammond, Mack a Vasquez by vám mohli vyprávět…

Jaký bude osud Červené a Krá?

45%
36%
9%
5%
5%
22 hlasů

Na závěr si ještě můžete pustit celou utvrzovací scénu znovu:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E04: A New Mission: Keep Moving

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás