Z Nation Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Welcome to the Fu-Bar - poepizodní rekapitulace (aktualizováno)

Skupinka se musí vyrovnat s těžkou ztrátou. A co je rozveselí lépe než stará dobrá soutěž ve střelbě s bandou vidláků? Jak si tedy vedlo Uvítání ve Fu-Baru?
Aktualizace: přidána opět malá zajímavost


5 0
28.10.2014

Čísla už jen orientačně, 1.34 milionu diváků a jedeme dál… Mírný pokles ale pořád slušný číslo. Ještě malá poznámka k názvu epizody. Fu-Bar kromě toho, že označuje bar, také odkazuje na americký armádní slangový výraz FUBAR (fucked up beyond all recognition/re­pair/reason). Ve slušnějším překladu znamená zhruba něco jako „horší už to ani být nemůže“.

Až na Warrenovou všichni ztrátu Garnetta relativně dobře vstřebali. Ostatně v té době není nic neobvyklého ztratit někoho blízkého a určitě to nebude naposledy. Scénáristé tak Warrenové dali ještě chvilku psychologického dramatu a možnost vybít si vztek na nejbližším zombíkovi, zatímco ostatní si užívali střelecké soutěže a Murphy zkoumal své schopnosti. Řekl bych, že to dramatično máme za sebou a Nároďák se vrátí zpět do svých zajetých kolejí.Další malá zajímavost. Jistě jste si po příchodu do Fu-Baru všimli chlápka s červenou čelenkou a cedulí „Hraju za drogy, ne objetí“, hrajícího na elektrickou kytaru podmanivou melodii. V titulcích jste ho mohli nalézt trefně pojmenovaného jako Keith Richards, jedná se však o Jasona Gallaghera, frontmana a zpěváka skupiny Leroy Justice, ale hlavně ústředního skladatele celého seriálu Z Nation. To právě on má na svědomí úvodní píseň Have Mercy. Taková sice malá rolička a moc toho vlastně ani nepronesl. Až na důležité zvolání Zombíci!, když se z kadibudky vyřítil zombík s kalhoty u kolen. ;-)

V příští epizodě nás setkání s Addy a Mackem nejspíš nečeká, možná i o něco déle. Zato ostatní si užijí zábavy až až. Budou si hrát na schovku v márnici, zatímco Murphy použije své nově nabité superschopnosti, aby je ohlídal. Nelze opomenout nadcházející zunami, které, jak věřím, bude opět velký propadák a zklamání. A taky nesmíme zapomenout na Občana Z. Dostane se mu totiž další společnosti…

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Vanishing

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-SVA
  • 720p.WEB.x264-BAMBOOZLE
  • 1080p.WEB.H264-STRiFE
  • WEBRip.x264-RARBG
  • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás