Z Nation Zase další zábava se zombíky

Zase další zábava se zombíky

Zase další zábava se zombíky

Stanice Syfy na svých oficiálních stránkách uveřejnila kvízy a interaktivní hru pro zkrácení dlouhé chvíle během čekání na další epizody. Zkuste si sami, jak dopadnete právě vy.


6 0
20.9.2015

Přesněji tam naleznete velmi jednoduchý Test znalostí. Styďte se, jestli klesnete pod úspěšnost 90 procent! A pak klasicky velmi oblíbený test Která jste postava. Ten je ovšem ve svých otázkách poměrně proamerický, takže občas možná nebudete mít jednoznačnou odpověď. Každopádně mně vyšel jasnej doktor, s mírnými úpravami i 10K ;-) A @LadyAlex? To je prý přeci zjevná Addy.

Připojte se k týmu! Foto: Syfy


K dispozici je i interaktivní hra Find Murphy kdy se vtělíte do pozice nováčka v týmu. Bude jen na vás, zda se vás podaří dopadnout Murphyho, poslat Občanovi Z důležití soubory ze základny nebo skončíte jako zombík s hlavou na padrť. Přeju šťastnou misi.

A jak jste na tom se svými znalostmi a osobností vy? Podařilo se vám splnit misi? A našli byste v tomto postapokalyptickém zombie prostředí?

Diskuze /4

Julliette

vyšlo mi 80% a že vraj som Doc :D

20.9.2015 | 14:47:47
+Daryl+

Taky mi vyšel doktor .

20.9.2015 | 17:16:50
Lolkovec

me 10k, kdyz spustim tu interaktivni hru a chci vybrat na zacatu ty spravne dvere tak se to sekne nevite co s tim ?

20.9.2015 | 18:17:54
ScaryX

To je celkově problém u asi všech webových her od Syfy, mám to stejně. Je třeba to prostě pustit znovu. Když to jednou bylo načtený, tak už to pak napodruhé (napotřetí, napočtvrté,… :D) pojede. Je to trochu otravný, ale funguje to ;-)

webmaster
20.9.2015 | 18:41:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás