Z Nation Zéčka hnijící na stránkách papíru

Zéčka hnijící na stránkách papíru

Zéčka hnijící na stránkách papíru

Že vám ztřeštění zombíci pobihající po televizních obrazovkách nestačí? Brzy na vás budou vykukovat i ze stránek komiksu. A odhalí vám okolnosti v seriálu mnohokrát zmiňovaného Černého léta.


5 0
14.11.2016

Vrátíme se totiž rok před události seriálu, abychom odhalili dříve nevyřčené příběhy z postapokalyptické pustiny, které formovaly naše oblíbené a známé postavy. Do doby, kdy se z přátel stávali nepřátele a z členů rodiny cizinci.

Z Nation: Black Summer se bude odehrávat v druhém roce zombiekalypsy, kdy ohromná sucha zasáhnou celé Spojené státy, zatímco poslední konzervy s jídlem nenávratně mizí. Ta hrstka přeživších se stává stále mnohem zoufalejší a obrací se jeden proti druhému v boji o nový zdroj potravy, který může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.


Jen mlať zombíka do hlavy! Foto: Syfy

„Je to strhující dobrodružství nesoucí znaky celého seriálu: mix hororu, humoru a dramatu. Bude skvělých začátkem pro nové čtenáře a zároveň potěší stávající fanoušky seriálu.“, říká spolutvůrce seriálu Craig Engler. A nový spolutvůrce komiksu Fred Van Lente k tomu dodává: „Z Nation je můj způsob zombie příběhu. Rovným dílem gore žánr a zábava, se spoustou zajímavých postav. Jsem nadšený, že můžu prozkoumat mytologii našich hrdinů ze seriálu a zachytit počátky zombiekalypsy.“

Kreslené příběhy jsou u seriálů velmi žádaný bonus. Umožní tak příběhu nadále pokračovat prostřednictvím komiksu, jako tomu bylo u Buffy, případně se jim dostane zakončení, nebo rozšíří svět seriálu o nezfilmované momenty, jako například u Last Ship nebo Blacklist. I my se tak konečně dočkáme rozuzlení události, na kterou naši seriálový hrdinové často a se smutkem v tváři odkazují. Komiks se chystá do prodeje už začátkem příštího roku.

Potěší vás, že se můžete dozvědět více o událostech Černého léta? Nebo je to jen trapné papouškování ve výsostných vodách Živých mrtvých? Nechť radši rozhodne oblíbenější zombík, nebo tedy­ chodec.

Diskuze /1

wrong

Nie som si istá. Už dlhšie mám pocit, že to nie je o apokalypse, ale o tých pár nesúrodých antihrdinoch, ktorých sledujem už tri sezóny a bez nich mi to nepríde zaujímavé.

26.11.2016 | 15:00:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás