Z Nation Zunami - poepizodní rekapitulace

Zunami - poepizodní rekapitulace

Zunami - poepizodní rekapitulace

Další část našeho příběhu. Kdo to vlastně přišel navštívit Občana Z? A jak si naši přeživší poradí, když se přes město přežene Zombie tsunami?


4 0
4.11.2014

A zase propad už na 1.1 milionu diváků, současné season low, ale seriál už to pro druhou řadu neohrozí. Stejně jako u Grimma to ovšem může mít na svědomí americký Halloween.

Seriál si nakonec i nadále drží jistou „lepší úroveň“, ovšem někomu se to líbí a někomu ne. Dá se říct, že celá epizoda vlastně byla jen o Murphym a Simonovi/Obča­novi Z, o Murphym přeci jenom méně. Učí se ovládat své schopnosti, ale povahu už asi nezmění. Zrovna když s ním začínáte sympatizovat. I nadále je ale tou nejlepší postavou. Občanovi se dostalo daleko zajímavější linky. Nečekaná přátelská návštěva se nakonec změní v boj o holý život. Tvůrci přišli se skvělým námětem, kterým ale nakonec sami potopili. Každému je vše už od poloviny jasné, zatímco Občanovi se to muselo vysvětlovat pěkně polopatě aneb „Nemůžeš dýchat, protože…?“ Takhle prostě ne.
Obzvláště povedena ovšem byla i škrtící scéna, která byla na televizní poměry poměrně zdlouhavá. I mě samotnému se po chvíli začalo svírat hrdlo a raději jsem se šel napít. ;-)


Příště nás čeká epizoda zaměřené výhradně na Macka a Addy. Konečně už vyplave na povrch ono Addynino velké tajemství. Někteří také tvrdí (a název epizody tomu napovídá), že nás čeká epizoda ve stylu časové smyčky(???). Tedy neustále opakování situace pořád dokola, což by bylo zatraceně mimo mísu žánru. Inu nechme se překvapit.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

EvelinaCZ

Murphy mě naštval jak k té rodince pustil tatínka zombíka..ale postava je to zábavná a asi nejlepší :-) Jsem zvědavá jak to s ním dopadne..v pos­ledním díle padla věta „buďte rádi, že nemají vůdce“ a „jsem mezi slepými králem“, tak mě teď napadá, že by se jím mohl na konci serie stát a v druhé serii bude skupina bojovat proti Murphymu :-D Simon měl psycho den, jen se o něj moc nebojím, protože ho tvůrci určitě jen tak neodepíšou.. Celkově díl super, ale trochu mi štve, že oddělili Macka a Addy, aby mohli natahovat děj..ale třeba se v příštím díle dozvím, že to stálo za to :-)

redaktor
4.11.2014 | 14:27:54
+Daryl+

Já si každý díl prostě opravdu užívám. A Murphy ,vždyť jeho charakter byl jasný od začátku. To mě právě baví,že totiž lidi se nemění. Ve skutečnosti zůstávají pořád stejní. Proto jsem si seriál oblíbil,je opravdovější v určitých situacích. Těším se na další díl,ukázka nevypadá vůbec na žádnou nudu!

4.11.2014 | 15:37:59
tibko

ahojte povie mi niekdo ake je murphyho tajomstvo videl som vsetky diel a asi som to prešvihol

8.11.2014 | 17:37:10
martin5504

Murphy je vazen, ktory bol zaradeny do nejakeho programu kde testovali protilatku virusu zombie na ludoch, Murphyho pokusali zombici no nic sa mu nestalo teda nepremenil sa. No, ale teraz sa snim nieco deje a zatial nevieme co to sa rozluskne az dalsich v castiach… dufam :D

redaktor
8.11.2014 | 19:35:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás