Z Nation Postavy

Postavy

 • Roberta Warrenová

  Roberta Warrenová

  Bývalá členka Národní gardy, nyní vůdkyně skupinky snažící se dopravit Murphyho do Kalifornie.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Murphy

  Murphy

  Alias Pacient nula. Bývalý trestanec a velice otravný společník. Díky jeho zapojení do vědeckého experimentu se stal imunní vůči kousnutí zombie a následně se jeho schopnosti dále prohlubují. Jeho krev obsahuje protilátky na zlověstný virus ZN1, proto se ho ostatní snaží dopravit do Kalifornie, kde by mohli vytvořit vakcínu.

  Sezóny 2
  2014 -
 • Občan Z

  Občan Z

  Svobodník Simon Cruller pracuje na tajné základně NSA na Arktidě. Je zde jediným živým lidským přeživším a využívá všech svých dovedností a technologických zařízeních k pomoci skupince na jejich cestě.

  Sezóny 2
  2014 -
 • Addison Carverová

  Addison Carverová

  Addy cestuje spolu s Mackem a ostatními. Jejím poznávacím znamením je okovaná pálka s hroty, efektní a víceúčelový nástroj.

  Sezóny 3
  2014 -
 • 10K

  10K

  Tommy je střelecky velmi nadaný. Svou přezdívku si určil podle toho, kolik má v plánu zabít zombíku, deset tisíc.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Doktor

  Doktor

  Steven Beck ve skutečnosti není opravdový doktor. Vyzná se ovšem ve všelijakých lécích a drogách a je tak de facto zdravotníkem celé skupiny.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Škorpion

  Škorpion

  Škorpion má na starosti prodej drog mexického kartelu známého jako Zera. Než dojde osvícení a pokusí se odčinit vše zlé co napáchal.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Sun Mei

  Sun Mei

  Doktorka Mei Sunová, viroložka s asijské oblasti. Za zdmi Zakázaného města v Pekingu se snažila přijít s vakcínou, ale neúspěšně. Nyní je její jedinou naději Murphyho krev. A dopomoci jí k tomu bude muset tým z Operace Kousanec.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Kaya

  Kaya

  Kaya ze studia. Je to inuitská dívka, která žije osamoceně spolu se svým strýčkem Koukou a babčou v mrazivé krajině. A také je velkou fanynkou Občana Z. V silné vánici zachrání migrujícího Občana i jeho pejska a po jeho zotavení se ho pokusí dostat zpět do éteru.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Šteně

  Šteně

  Pejsek co měl to štěstí, že se dožil cesty až na arktickou tajnou základnu NSA, kde teď děla Občanovi Z věrného společníka.

  Sezóny 2
  2014 -

Stav překladu

Epizoda S04E11: Return to Mercy Labs

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @misticjoe, @ScaryX a @LadyAlex

Překlad sedí na verze:

 • 1080p.WEB.x264-TBS
 • WEBRip.x264-RARBG
 • AMZN.WEBRip.DDP5­.1.x264-KiNGS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v diskuzi.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás