Z Nation Postavy

Postavy

 • Roberta Warrenová

  Roberta Warrenová

  Bývalá členka Národní gardy, nyní vůdkyně skupinky snažící se dopravit Murphyho do Kalifornie.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Murphy

  Murphy

  Alias Pacient nula. Bývalý trestanec a velice otravný společník. Díky jeho zapojení do vědeckého experimentu se stal imunní vůči kousnutí zombie a následně se jeho schopnosti dále prohlubují. Jeho krev obsahuje protilátky na zlověstný virus ZN1, proto se ho ostatní snaží dopravit do Kalifornie, kde by mohli vytvořit vakcínu.

  Sezóny 2
  2014 -
 • Občan Z

  Občan Z

  Svobodník Simon Cruller pracuje na tajné základně NSA na Arktidě. Je zde jediným živým lidským přeživším a využívá všech svých dovedností a technologických zařízeních k pomoci skupince na jejich cestě.

  Sezóny 2
  2014 -
 • Addison Carverová

  Addison Carverová

  Addy cestuje spolu s Mackem a ostatními. Jejím poznávacím znamením je okovaná pálka s hroty, efektní a víceúčelový nástroj.

  Sezóny 3
  2014 -
 • 10K

  10K

  Tommy je střelecky velmi nadaný. Svou přezdívku si určil podle toho, kolik má v plánu zabít zombíku, deset tisíc.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Doktor

  Doktor

  Steven Beck ve skutečnosti není opravdový doktor. Vyzná se ovšem ve všelijakých lécích a drogách a je tak de facto zdravotníkem celé skupiny.

  Sezóny 3
  2014 -
 • Škorpion

  Škorpion

  Škorpion má na starosti prodej drog mexického kartelu známého jako Zera. Než dojde osvícení a pokusí se odčinit vše zlé co napáchal.

  Sezóny 2
  2015 -
 • Sun Mei

  Sun Mei

  Doktorka Mei Sunová, viroložka s asijské oblasti. Za zdmi Zakázaného města v Pekingu se snažila přijít s vakcínou, ale neúspěšně. Nyní je její jedinou naději Murphyho krev. A dopomoci jí k tomu bude muset tým z Operace Kousanec.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Kaya

  Kaya

  Kaya ze studia. Je to inuitská dívka, která žije osamoceně spolu se svým strýčkem Koukou a babčou v mrazivé krajině. A také je velkou fanynkou Občana Z. V silné vánici zachrání migrujícího Občana i jeho pejska a po jeho zotavení se ho pokusí dostat zpět do éteru.

  Sezóny 1
  2016 -
 • Šteně

  Šteně

  Pejsek co měl to štěstí, že se dožil cesty až na arktickou tajnou základnu NSA, kde teď děla Občanovi Z věrného společníka.

  Sezóny 2
  2014 -

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Operace Kousanec nadále pokračuje

Operace Kousanec nadále pokračuje

Stanice Syfy konečně ohlásila prodloužení seriálu pro čtvrtou sérii. Apokalyptická párty se ztřeštěnými zombíky jen tak nekončí.

Reklama

Hlášení Občana Z

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Občan Z: Jak přežít Zombiekalypsu

Je velmi těžké, snažit se přežít ve světe ovládaném zombie. Občan Z vám proto přináší první sadu užitečných tipů. Vysílá živě na všech frekvencích, vlnách i Skynetu. Chytáte-li jeho signál, pak máte šanci.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

"Nic pro třasořitky," říká Keith Allan o své roli

Náš jedinečný Murphy poskytl rozhovor pro SpoilerTV, kde se rozpovídal o svém přesunu z divadla na televizní obrazovky, o druhé sérii Z Nation, o vývoji Murphyho a o spoustě dalších zajímavých věcí. Přijměte moje pozvání a přečtete si jeden starší rozhovor, který jsem pro vás přeložila.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás