Zdroj: CBS
Od 5. února se ve 21:55 hodin začne na české stanici AXN vysílat první řada seriálu S.W.A.T.. Do teď jste mohli seriál sledovat pouze v originálním znění, ale teď si ho budete moct vychutnat každé pondělí s českým dabingem.
Zdroj: CBS
Seriál S.W.A.T. měl vždy štěstí víc než rozumu. Už dvakrát ho stanice CBS zrušila, ale pokaždé nakonec získal další řadu. Nicméně je málo pravděpodobné, že by přežil i letošní zrušení. Vypadá to, že se v květnu budeme muset s Hondovým týmem rozloučit už definitivně.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
8 sezón
| CBS
| 43 minut
Netflix
| Canal+
Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.
Obsazení:Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Anna Enger Ritch (Zoe Powellová), Niko Pepaj (Miguel Alfaro), Annie Ilonzeh (Devin Gambleová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey)
(více)
Diskuze /12
Miiinkaaa
To je super :D
stragen
To znamena ze uz nebudou titulky?
#3 fabiankopdfabiankopd
#2 stragen: asi tak :(, to bude podobné ako s Blue Bloods, začali to dávať na Universal Channel, potom aj inde a tak titulky už neboli „potrebné“, najhoršie na tom je, že mi, ktorí chcú kukať v pôvodnom znení maju smolu
Grizzli5690
Nebojte, už pomalu začínáme na titulkách pracovat. :)
#5 Martule1974Martule1974
#4 Grizzli5690: Tak to je báječná informace! Také dávám přednost originálu s titulky :) Jste skvělí!
Elivita
Jééé,tak titulky přeci jen budou? TO JE skvělá zpráva, jste úžasní :-)
danusek
To je super............a kdy budou a ke kterým dílům?
maurotech
Ale to, že ich autor dáva na Serialzone.cz je super, ale niekto s administrátorov tejto stránky by sto mohol prepájať, tak ako to robia pri Blackliste alebo iných seriáloch. Ďakujem prekladateľovi, že konečne niekto začal pomaly titulkovať tento seriál.
Ghostík
Když jsem začal tento seriál sledovat, tak jsem se musel smát. Soundtrack, jména postav jako Street, Hondo, jak je to okopčeno z filmu SWAT jednotka rychlého nasazení z roku 2003. :D Doufám, že tu nejsem sám, kdo si všiml té podobnosti. :D
#10 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#9 Ghostík: Ehm… ale víš o tom, že ten film je natočený podle starého seriálu a tenhle seriál je remake toho seriálu, že jo?
Kalam
vychutnat český dabing :D tak tenhle se vám povedl… LoL
witcherrr
Doufám že budou titulky, český dabing néé :(