Zdroj: AMC
České titulky k šesté epizodě první série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody The Good Man. Titulky pro vás přeložil @Xavik. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
Zdroj: AMC

První spin-off seriálu The Walking Dead, nazvaný Fear the Walking Dead, se začal vysílat v létě roku 2015 a byl ukončen na konci podzimu roku 2023, takže tu s námi byl dlouhých osm let. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Fear the Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky Fear the Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
USA | 2015 | Ukončeno
8 sezón
| AMC
| 43 minut
Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.
Obsazení:Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)
(více)
Diskuze /23
Cadaverous
Teda to byl fofr. Škoda, že si to ten seriál nezasloužil. :-(
neo029
tomu se rika Finale! skoro jakoby tvurci chteli „dohnat“ ty predchozi epizody… :-) vypada to, ze vedeni prebira Super Strand … a Salazar s batereckou taky nebyl k zahozeni… :-)
Spoorty
To byla rychlost… thx..
neo029
jsem zapomel .. thx Xavikovi za super rychlost…
luciusvorenus
hele konečně někdo udělal to na co se ptám od začátky původního seriálu a to je proč nedjedou lodí na moře …:D
#6 TequilasczTequilascz
#5 luciusvorenus: A jakej je to důvod přesně? :D Já moc nepochopil co to bylo zač za špína v moři.
#7 oriori webmaster
#6 Tequilascz: To boli len nejaké riasy, to s tým nemalo nič spoločného, naznačovali tým, že sa 2. séria bude odohrávať na mori, len nevedeli ako to zakončiť (ja som dúfal v bombardovanie mesta :/ )
Amper
Škoda, že nebylo více dílů. Tenhle poslední byl fakt dobrý :) Těšim se na 2. řadu jak malý Jarda :D
Pandrak
To má jedna série jenom 6 dílů?
#10 TequilasczTequilascz
#9 Pandrak: Však to byl takovej větší pilot. :D Druhá už by měla mít 12.
#11 XavikXavik admin
#10 Tequilascz: Druhá bude mít 15 dílů. :P
#12 TequilasczTequilascz
#11 Xavik: Okyy. Tim lépe. :)
Ibite
Díky za titulky.
dafodil
Ano, dekujeme za titulky!
Po prvni epizode asi nejlepsi dil serie..
Mates79
Najviac ma dostalo jak Travis „naložil“ Andymu, keď strelil do Ofélie, to bola fajná scéna. A tiež som čakal že súčasťou operácie Cobalt bude vybombardovanie mesta, ale možno nám to doprajú v ďalšej sérii…
Spoorty
Nevim proč ale ta bloncka Medison byla v tomle posledním díle pro mě hrozně nepříjemná a nesympatická, nevim proč ale byla…:-D Vám taky? nebo je to jen muj dojem..?
#17 oriori webmaster
#16 Spoorty: Ani sa neusmeje, furt kamenná tvár :D
#18 SpoortySpoorty
#17 ori: Heh, by se mohla usmát na mrtváky viď.. :D Ale fakt na mě působí jak nafrněná mrcha.. :D
#19 MonkeyskunkMonkeyskunk
#18 Spoorty: Což výchovný poradkyně bývají, takže to podle mě hraje dokonale :-D Moje výchovná poradkyně z gymplu byla úplně stejnej koní xicht a to ikdyž čekala děcko, tak jsem se u ní úsměvu nedočkal :-D
medojed
Nezbývá než se těšit na druhou řadu. Doufám, že bude mít víc dílů, ne to projede fofrem jak projímadlo. No a taky velký dík za titulky.
#22 oriVeronikaPer
Konečně se začne něco dít a seriál ukončí první serií… No, škoda…
#22 oriori webmaster
#20 medojed: Neboj, 2. séria bude mať 15 častí.
#21 VeronikaPer: Už dávno bolo známe, že 1. séria bude mať 6 častí, a hádam bolo jasné, že to skončí najlepšou časťou.
Beatrice_s
Poslední díl byl skutečně parádní. :) Škoda, že prozatím právě poslední… Alespoň nás teď velice příhodně čeká návrat TWD. :)