Zdroj: AMC
Už zítra nás čeká předpremiéra sedmé řady, a tak jsme upravili vzhled našeho webu, aby odpovídal aktuální zápletce. Za novou grafiku děkujeme @joyeux. Jak se vám líbí?
Zdroj: AMC

První spin-off seriálu The Walking Dead, nazvaný Fear the Walking Dead, se začal vysílat v létě roku 2015 a byl ukončen na konci podzimu roku 2023, takže tu s námi byl dlouhých osm let. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Fear the Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky Fear the Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
USA | 2015 | Ukončeno
8 sezón
| AMC
| 43 minut
Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.
Obsazení:Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)
(více)
Diskuze /10
med2019
Oba jsou mešuge. Je asi jedno, kdo vyhraje. Jdemež se baviti.
simonideos
Pozadí ok, ta růžová je ale hrozná.
Leon
Pro oči je barva pozadí celkem pain.
OriginalHunter
Hmm tak nakoniec kedy to bude vychádzať? Keď to dnes von nešlo…
#5 ori #6 Xavikori webmaster
#4 OriginalHunter: Dnešok ešte neskončil…
Xavik admin
#4 OriginalHunter: Epizoda dneska vyšla na AMC+, klasicky někdy v 9 hodin ráno, ještě ji ale nikdo neripnul.
#7 OriginalHunterOriginalHunter
#6 Xavik: Zvláštne. Vždy keď to vyšlo tak verzie boli na na nete do hodiny. Beyond niekto ripne a na fear kašle? :D To mi moc nesedí.
#8 XavikXavik admin
#7 OriginalHunter: Něco podobnýho jsem zažil už několikrát, zítra to podle mě už bude venku. :)
zvirka
Za mě nová grafika pecka, ta oranžovo fialová je k double apokalypse naprosto super!!! Díky!
Sapphire1977
je mi jedno ktorý z nich vyhrá, ale mohol by to byť Victor ;)