Zdroj: AMC
Seriál Fear the Walking Dead si vede na stanici AMC stále dobře, a proto není divu, že se příští rok dočkáme pokračování v podobě páté řady, která by se opět měla skládat z šestnácti epizod. Potěšila vás tato zpráva?
Zdroj: AMC

První spin-off seriálu The Walking Dead, nazvaný Fear the Walking Dead, se začal vysílat v létě roku 2015 a byl ukončen na konci podzimu roku 2023, takže tu s námi byl dlouhých osm let. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Fear the Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky Fear the Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
USA | 2015 | Ukončeno
8 sezón
| AMC
| 43 minut
Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.
Obsazení:Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)
(více)
Diskuze /6
Krukyt293
ano potešila premňa je to stale spolu z walking dead najlepsi serial
skalloo
peckaaa…fear je mega dobry..momentálne lepši ako twd :)
ori webmaster
Potešila veľmi, a hlavne by ma zaujímalo čo na to povie ten „expert“ ktorý sa tu dušoval ako moc klesá sledovanosť a že seriál určite skončí 4. sériou…
#4 XavikXavik admin
#3 ori: To mluvíš o @Leonovi, ten s tou sledovaností vysírá už pěkně dlouho, já mu na to vždycky psal, že to je blbost. :D Tak třeba toho už nechá.
Leon
Klid hoši, u seriálů je vždy lepší počítat s černým scénářem než si dělat falešná naděje. Zrušili mi takto už dost seriálů. Za pokračování jsem samozřejmě velmi rád, seriál se mi hodně líbí. :D
Marcus Flavius
Čekal jsem od Fearu trošku jiný náhlad na ten svět kolem, ted je to vlastně stejný jako TWD, začátek byl dobrej, měli jsme možnost vidět jak se projevoval svět po začátku vypuknutí zom. apokalypsy, ted je to zas o tom, že najdou skupinu lidí, přidají se knim, většina těch lidí kam se přidají kvůli nim zemře, naše skupina uteče, najdou jinou skupinku a to same dokola…kolik dobrých lidí už kvůli debilitě Madison a spol umřelo..