Zdroj: AMC
Díky české stanici AMC zažil i Leoš Mareš apokalypsu, která se v pondělí přiřítila na náš svět. Samozřejmě se jedná o klasický žertík se skrytou kamerou, na který se můžete podívat uvnitř článku.
Zdroj: AMC

První spin-off seriálu The Walking Dead, nazvaný Fear the Walking Dead, se začal vysílat v létě roku 2015 a byl ukončen na konci podzimu roku 2023, takže tu s námi byl dlouhých osm let. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Fear the Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky Fear the Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
USA | 2015 | Ukončeno
8 sezón
| AMC
| 43 minut
Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.
Obsazení:Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)
(více)
Diskuze /15
jur.go
Ešte by to bolo pekné keby to bola realita
#3 KimberllyLorne Malvo
Akorát z toho padal na prdel:D
Kimberlly
#1 jur.go: No nemyslím si, že by to bolo pekné!
tom99 webmaster
Upřímně podle řečí těla všeho si myslím, že to bylo nahrané. Takhle by asi normální člověk nereagoval. Navíc ty pády mi přišly dost hrané…
#6 KevSpaCesc
Hezucký byl celkem dobře nalíčenej. :-D
KevSpa čestný člen redakce
#4 tom99: Jistě, že je to nahrané, navíc tak přehrává, až to hezký není.
Nitram92
Jako reklama dobrý, ale Mareš Oscara asi nikdy nezíská :)
chir čestný člen redakce
No, Leoš opravdu není dobrý herec, ale takové české promo alespoň potěší. Já bych mu za to tu Malinu dala. :)
Hortenzie
No tak jediny bych mu mozna verila ze selknul hezuckyho ale jinak to bylo nahrady dobre… chlapec se uz prozdrail jen s tim taxikem ;)
barahir čestný člen redakce
Ta reklama asi odpovídá cílovce, ale jsem rád, že se něco takového u nás taky objevuje.
tom99 webmaster
Takové video potěší hlavně z toho důvodu, že tentokrát není Česká republika pozadu a udělala něco i při americké premiéře a ne, jak bývá zvykem, dva roky, kdy to má premiéru na Nově…
#12 barahirbarahir čestný člen redakce
#11 tom99: Jo, AMC je v ČR docela aktivní po přejmenování z MGM.
Daydreamer54
Těšil jsem se hodně, ale přijde mi to jen jako „před"nastavovaná kaše. Vypůjčím si část komentáře z CSFD, protože přesně vystihuje mé pocity : "Ve srovnání s TWD, kde se Rick ocitne v postapokalyptickém světě zamořeném zombiemi a nemá ani šajna, co se děje, tak tady se řeší rodinná situace (sračky) okolo feťáka, který asi bude hlavní postavou (bohužel), a o kterém už teď vím, že ho budu nesnášet…“ Je to teprve pilot, ale zatím ani žádná zajímavá sympatická postava. Ale třeba to bude dál jen a jen lepší :-D.
#15 MissoLubosTuma
Nikde to tam neuvádějí, ale nahrál jsem si první díl z české AMC a ono to má český dabing!
Misso
#13 Daydreamer54: Hm keby bol prvý diel vypuknutoe nakazy a zrazu všade zombik mame tu len dalšie the walking dead. A úprimne ako dlho dokážu zombbici uživiť dej ? Aby to bolo fakt kvalitne a napínavé koľko? 10 dielov je aj moc, ale pokiaľ chcejú viacej seríí treba riešiť ľudí, ako sa tým vyrovnajú, čo sa bude diať, ako sa k tomu postaví vláda, média farmaceutické firmy. Správanie gangov a vystúpenie povahy ľudí vo vyhrotenej situácií. Beznádej chaos a rozplynutie všetkých snov konzumného sveta a aj tu načrtnutú závislosť na ňom. Ludia sa spoliehajú na vládu, armádu, políciu a na iných ľudí, ale tu sa stáva dav nepriateľom len to nik nevie. A keby spravili rýchly rozbeh kde vhupneme do deja o všetko toto prídeme. Chcem to mať ako dezerty po troskách a užívať si tu desivú predstavu. Zrazu kde tu zombík nik tomu neverí a žijeme si bežnú tele-novelu a gradovanie deja kde koniec je apokalypsa a nový začiatok temného sveta.