Zdroj: AMC
Po Alicii se tentokrát podíváme na to, jak si během a po bouři vedl Morgan. Tomu se podaří narazit na několik nových lidí.
Zdroj: AMC

První spin-off seriálu The Walking Dead, nazvaný Fear the Walking Dead, se začal vysílat v létě roku 2015 a byl ukončen na konci podzimu roku 2023, takže tu s námi byl dlouhých osm let. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Fear the Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky Fear the Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
USA | 2015 | Ukončeno
8 sezón
| AMC
| 43 minut
Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.
Obsazení:Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)
(více)
Diskuze /9
Leon
Tak tenhle díl bude meganámrd! Morgan mě ve Fearu baví a vidět nové lidi je vždy super, protože člověk nikdy neví, jestli to budou dobří nebo špatní lidé. A dle ukázek alespoň někteří z nich budou zlí…
DiceCze
To je Aaron Stanford? :o
#3 Hunter12 #4 Xavik #8 KomancHunter12
#2 DiceCze: Jo.
Xavik admin
#2 DiceCze: Psali jsme o něm… https://www.edna.cz/…v-san-diegu/
tom99 webmaster
Proč sakra radši neudělají šest nabušených epizod za sezónu než tyhle výplňkové a totálně o hovně? To budeme každý týden sledovat, co jeden dva lidi dělali při bouřce? Tohle je fakt hrozná zoufalost. Tyhle pitomé zvyky, které pohřbily TWD, si prostě musí nosit i sem…
Sapphire1977
táto druhá polovica zatiaľ paráda, milujem survival diely kde sú 1–2 postavy
Hunter12
Tak ono zas tak na počtu postav nezáleží. Epizoda může být skvělá i když je pouze o jedné jediné postavě a nebo může být o ho**ě, i když je o celé skupině lidí. Mně se první dva díly druhé poloviny této série líbily a i tato epizoda vypadá na parádní díl.
Komanc
#2 DiceCze: To je pech, to uz si clovek mysli, ze vyresil problemy sveta a bude mit klid (12 opic) a oni ho poslou mezi zombiky. To bych na tu Katarinu byl fakt nastvanej :D
TinaMar
Díly, kdy jsou na cestách, mě baví víc + víc zombies… Epizoda vypadá dobře.