Zdroj: AMC
Nechtěné natáčecí chyby se objevují v každém filmu či seriálu. Jedné další jsme se možná dočkali v desáté epizodě letošní série The Walking Dead.
Po odvysílání osmého dílu Hearts Still Beating fanoušci odhalili chybu, kterou tvůrci udělali v této epizodě. Tentokrát jednu objevili v nejnovějším díle New Best Friends. Jedná se však vůbec o chybu?
Zavzpomínejte si na scénu, ve které Rick leze na horu s odpadky poté, co porazil chodce Winslowa. Kromě perfektního rozhledu a dalšího Rickova širokého úsměvu jste mohli postřehnout, že na nebi něco proletělo.
Was that a plane behind Rick's head? Is it supposed to be there or is it a blooper? @WalkingDead_AMC</a> pic.twitter.com/fqkuh4oJAJ
— Molly Ehret (@MollyEhret) 20. února 2017
Jednalo se o letadlo, dron či pouze o mouchu? To bohužel nikdo neví a už to asi ani nikdo nezjistí. Tudíž ani není jasné, zda tuto věc máme považovat za nechtěnou chybu. My sázíme na to, že za Rickem na skládce proletěl Superman.
Co si myslíte, že na nebi proletělo?
Zdroj: AMC

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón
| AMC
| 43 minut
Netflix
| Disney Plus
| Max
| Lepsi TV
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Obsazení:Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)
(více)
Diskuze /28
ori webmaster
UFO, a to je aj vysvetlenie vzniku zombíkov – spôsobili to oni!
#3 Zigulík #26 RotteroBaodurwolverine
Za ním bylo určite zelené platno při natáčení…takže buď pták nebo letadlo a nebo superman…
#23 Sniper27 #27 anetkaaileenZigulík
#1 ori: :D a zanedlouho z Marsu vědci přinesou lék ne?
Mesquite
To byl Heath.
#15 laura@*Billy the Kid
tak země je velká :) a mohou to byt třeba další přeživší, i když asi jen střílim, mě by se to zamlouvalo, někdo přece je vyspělý a ma letadla proti zombikum :)
Lipecz
Byl to pták :D
Punisher bude trestať
Na EDNE som na to upozornil ja.
#8 ori #16 Kafka Tamuraori webmaster
#7 Punisher bude trestať: myslím že si to všimol skoro každý :D
#9 Xavik #14 Punisher bude trestať #26 RotteroXavik admin
#8 ori: Asi tak. :D
dameo
Že by chodcům narostla křídla? A nebo z nebe sestoupil Glenn, který se přišel rozloučit s Maggie? :-D
Toso11
prave som si to pozrel a su to vtaci ale ok
Railbot
Vrtulník. Nebyl by v TWD první.
walkingruzdz
Lítající Morales :D
Punisher bude trestať
#8 ori:
Po bitke je kazdy general. :/
laura@*
#4 Mesquite: :-D
Kafka Tamura
Negan rajtuje na Lucile.
#7 Punisher bude trestať: Díky za tvou úžasnost.
misticjoe překladatel
No koukal jsem na to. Člověka zaujme to příšerné CGI pod nebem, každopádně nebe je původní. A koukáte špatně – letadlo tam skutečně je – ale ještě před bojem Ricka se zombíkem. V čase 23:12 se nalevo (z našeho pohledu) na necelou vteřinu objeví – vyletí z mraků. To, co se tu řeší, čili 28:28, je pták. (časy se týkají WEB-DL verze)
Nikolperse
ja som si nič nevšimla. Bola som práve zvracať s tej príšerne vytvorenej skládky.
E la Trabanto
Co vám je všem že nadáváte na to jak je to udělané? stejně na to furt čumíte tak jako by to nebylo jedno :D kvůli jedné scéně na skládce si ji budou stavět ne?
#21 NikolperseRennatka
Řekla bych že fanoušci nejsou od toho, aby hledali na všem chyby :) …Kraviny se řeší.
Nikolperse
#19 E la Trabanto: preco stavat?? to nie je v realite dost skladok?
#22 Wencek #28 tomasgerykWencek
#21 Nikolperse: Je ale ne upravených jako v seriálu. Podle mě si skládku upravili sami, tak jak sami potřebovali. A zřejmě v místě natáčení žádná dostatečně velká skládka nebyla.
PS: Také jsem si všiml, že tam něco letí, ale pokládal jsem to za ptáka. Na letadlo či helikoptéru je to dost malý. Spíš mě zajímá co je ta továrna v pozadí. Tam by mohli najít zajímavé zásoby. I když už po takové době by byla dost vybrakovaná.
Sniper27
#2 Baodurwolverine: No ono pokud tam je to zelené plátno, tak to letadlo, či superman by mu muselo prolétnout tak 5 metrů od hlavy, takže pochybuju :D
pidalin
Jak už jsem psal jinde – je to dron ňáký technicky vyspělý skupiny o který ještě nevíme. :-D
misticjoe překladatel
Jo…a proč remcá většina lidí nad těmi CGI? Protože tvůrci musí mít budget jako kráva. „Walking Dead“ je defacto značka, co vyrábí miliony dolarů. Daleko menší projekty a seriály s pětinovým rozpočtem mají efekty mnohem, mnohem lepší. A Walking Dead je rozhodně ze seriálů, kde prostě vizuální stránka věci dělá hodně – když to pak nakopnou amatérskými efekty, celý zážitek to dramaticky sráží dolů.
Rottero
#1 ori: UFO = unidentified flying object #8 ori: souhlasim – na skládce žijou krysy, krysama se živí draví ptáci, proč ty ptáci asi lítaj nad skládkou???
anetkaaileen
#2 Baodurwolverine: Letadlo asi ne, při natáčení se kvůli letadlu a jeho zvuku kolikrát přeruší záběr, i když je dost daleko a ty jako člověk ho ani neslyšíš.
tomasgeryk
#21 Nikolperse: No, to sice je :-) Ale nemyslím si, že by sa niekomu podarilo natiahnúť celý štáb na reálnu skládku. Predsa len, niektoré veci sú pre väčšinu ľudí tak trochu nechutné :-) Válať sa v nejakom pohádzanom haraburdí (ktoré je relativne čisté) alebo v skutočných odpadkoch, to je trošku rozdiel :-)