Zdroj: AMC
Nedávno se internetu objevily zvěsti týkající se odchodu herečky Lauren Cohan ze seriálu The Walking Dead, kde hraje Maggie. Jak to tedy bude s jejím působením v seriálu?
Na internetu se v poslední době objevily novinky o nových televizních seriálech, kterých se letos dočkáme. Mezi nimi se však často objevovala informace, že jedna z rolí byla nabídnuta herečce Lauren Cohan. Kvůli tomu všichni fanoušci ihned zbystřili svou pozornost. Pokud se herečka aktuálně zajímá o role v nových seriálech, tak to logicky musí znamenat, že opouští seriál The Walking Dead.
Věc se má tak, že herečka právě dostala několik nabídek do různých nových seriálů, kterých se dočkáme v roce 2018. Herečka má u seriálu The Walking Dead smlouvu do konce osmé série. Vzhledem k tomu, že byl seriál obnoven pro devátou řadu, tak s ní stanice začala jednat o prodloužení smlouvy. Herečce však zřejmě nevyhovovala, a proto přestala mít o působení v seriálu zájem. Například herci Andrew Lincoln a Norman Reedus svou smlouvu již prodloužili.
(Foto: AMC)
Pokud se tedy herečka a představitelé stanice AMC nějak nedomluví, tak je možné, že Maggie už v seriálu nebudeme vídat. Určitě bude v seriálu do konce osmé série, ale pokud skutečně nedojde k nějaké dohodě, tak Maggie možná potká stejný osud jako Carla.
Celou situaci budeme pochopitelně sledovat a informujeme vás o jejím vývoji. Vy nám zatím můžete dát vědět, zda by vás mrzelo, kdyby se Maggie přestala objevovat v seriálu.
Zdroj článku: Deadline

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón
| AMC
| 43 minut
Netflix
| Disney Plus
| Max
| Lepsi TV
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Obsazení:Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)
(více)
Diskuze /14
Stardos
V komiksu se děj po válce odehrává hlavně na Hilltopě. V seriálu to beztak bude nejspíše Kingdom
Railbot
Koho by taky bavilo hrát v tom braku.
skrivanekdavid
její role je už o ničem, stejně jak úpadek serialu, ale i tak na to koukam
AllokenCZ
žádná škoda
Leon
Její roli vůdkyně Hilltopu může převzít pro 9. sérii a výše Enid, dokonce může vychovávat i její ještě nenarozené děcko. Těch možností náhrady a zastoupení je dost. Tohle všechno jsou ale věci, jež se daly očekávat. Seriál běží už osmým rokem a je logické, že v tom herci nebudou hrát věčně…
Cermb0
Tak jestli se z toho stal takovej šrot a ještě málo platí, taky nevidim důvod proč by zůstávala…
WolverineCzE
snad bude hrat v Lucifer nebo iZombie ci jiny komiksovy serial kromne Gotham,Runaways,Legion,
#8 StardosStardos
#7 WolverineCzE: Smlouvá hlavně kvůli tomu, že chce větší plat. O větším platě v těhle seriálech by se ji mohlo zdát :D Těžko bude hledat větší plat než má teď
hyena
v ralley smrti 2 to bola ina jeba no teraz vyzera na hovno tak nech odide co tam po tom
KukyS10
Mě by to mrzelo. Je to moje nejoblíbenější postava. Všechno co si prožila, zvládla a teď je ještě těhotná. Naštvalo by mě to, kdyby jí jen tak vyřadili. :(
georgezz
Super, už ji nemůžu vystát!
PivoRammy4
Tak je to jasný, hned v prvn8m díle se na začátku objevila holčička a nějaký chlapec, kteréme nebylo vidět do tváře, Rivk tak přijde o obě děti a ta holčička bude Gracie a ten kluk Hershel Rhee, kterému zemře máma (Maggie) při porodu.
Gaffík
Oni jsou jeblí. Zabijí postavy, které mají tak důležitý děj. Něco jako recast asi nikdo nezná…? (=
Jamahl
At uz je pryč!