Zdroj: AMC
Druhá ukázka navazuje na první a v ní se dovídáme, že Morgan své zabité chodce pálí. Po chvilce však zjistí, že jeho oheň přilákal nezvanou návštěvu.
Zdroj: AMC

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón
| AMC
| 43 minut
Netflix
| Disney Plus
| Max
| Lepsi TV
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Obsazení:Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)
(více)
Diskuze /20
neo029
Morgan vedouci krematoria :-)
Raulivo
Spalovač mrtvol :D
Leon
To jsou vždycky ukázky jako kdyby si k tomu někdo sednul a pokaždé si řekl: „Kterou nejméně zajímavou a podstatnou ukázku jim dáme, ať je nalákáme na další díl.“ Na jaře jim utekly první 4 epizody GoT a já si říkal, co bych dal za to, kdyby se to stalo u TWD. Ale já mám na tohle prostě pech… :-)
#4 BatiatusBatiatus
#3 Leon: Tak ja si myslím že dávajú preto také ukážky aby hneď niečo podstatné a zábavné nevyzradili, aby mali diváci v ďalšom diely väčší pôžitok. Tiež by som to tak robil.
5825
Vidíte to? No vidíte to na vlastní oči????? Morgan tam právě spaloval tělo Glenna :-P :D
#7 lhotik #20 ShippouLeon
Uklízel mrtvoly, celý seriál jen dělá samé nelogické a zbytečné věci…
lhotik
#5 5825: Glenna těžko, ten se přece vrátil do městečka pomoct ostatním, takže to musel přežít. Sice mi to přijde nereálný, když si vzpomenu, jak to končilo, ale oni to nějak vymyslí…
Epsik
Bože.. To bude epizoda o ničem… Ještě k tomu hodinová.. -_____-
mety
no ja som ju uz videl
#10 EpsikEpsik
#9 mety: Prosím neříkej že to je ještě horší než jak si to představuju.. :/
mety
poviem len to ze ak zaciatok tejto serie bol skvely tak toto bolo drobne zhorsenie ale inac ubehla rychlo a preto je davam tri hievzdicky hlavne kvoli koncu
kappisto
jak už někdo někde psal, tento díl je o tom jak se z Morgana stal Donatello a o tom jak ho učil mistr Tříska máchat s klackem .., dalo se to uběhlo to vcelku rychle což jsem nečekal u hodinové epizody
Eleanor05
A ještě lepší je, že další epizoda opět nebude o Rickově partě mimo Alexandrii, ale o těch v Alexandrii… Takže, co se stane s Rickem nebo Glennem se možná dozvíme za dva týdny. A to jenom možná…
#15 AkulHanibal30
Nemůžete všechno vědět a vidět hned…o tom napětí a očekávání to přece je :-D Užijte si to se vším všudy…až budem čekat několik měsíců na další sérku bude to horší…Jinak přeju hezkej den :-)
#15 AkulAkul
#13 Eleanor05: Tak víš, že se vrátí, když na ho bylo na konci a v ukázce na další díl slyšet.
#16 Hanibal30#14 Hanibal30:
Hanibal30
#15 Akul: ???
#18 AkulLeon
Mně se epizoda líbila, v každé sérii je nějaká, jež nepokračuje v základní dějové lince, a nejen jedna. Na Morgana jsem názor sice nezměnil, pořád je to pro mně jouda, který s největší pravděpodobností 6. sérii nepřežije, ale díky bohu po dlouhé době za epizodu, kde se alespoň trochu filozofuje a lidi si navzájem nepodřezávají krky. Změna je dobrá, jinak by to celé bylo o ničem.
Akul
#16 Hanibal30: To jsem se překlikl. :-D
#19 Hanibal30Hanibal30
#18 Akul: :-)
Shippou
#5 5825: Neviděl, protože mi reklama na začátku videa málem utrhla uši…zavřel jsem to dřív, než to vzbudilo zbytek města.