Podívejte se na další upoutávku k osmé sérii

Podívejte se na další upoutávku k osmé sérii Zdroj: AMC

Stanice AMC vydala další půlminutový trailer, který odhaluje několik nových záběrů. Válka se blíží.

22 0 30.9.2017 Xavik

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /16

Libí se mi, že je apokalypsa a místo toho, aby si lidi pomáhali, tak se zabíjí navzájem. Ale to je důvod proč se na osmou sérii těším.

#6 Cenki11

Měli by omezit ty patetické projevy, působí to hrozně nepřirozeně a mnohdy i trapně.

to je klasika vždycky u apokalypsy…spíš bych chtěl vidět film nebo seriál, kde se lidstvo shromáždí a snaží se dát svět zpátky do pořádku za každou cenu.

#4 Stardos

#3 diablotargaryen: Bohužel no, nic takového by se nikdy nestalo. Sice prostě by to dávalo smysl, ale ne všichni jsou téhle povahy

Som jediná ktorej vadí prízvuk/tón ktorým hovorí Maggie svoju reč?! :D

#7 JoshMcIntosh #12 Palyscz

#1 hackerman: to len dokazuje, že vždy je najväčším nepriateľom pre človeka človek samotný :)

#5 Kimberlly: Klasika britský přízvuk.Koukni na hru o trůny, kde jsou navíc skotové a irové a budou se ti kroutit uši :D

#8 EmmaSparks

#7 JoshMcIntosh: Proč kroutit uši? Já například skotský přízvuk úplně miluju. To se mi hned podlamují kolena :D

Ten seriál je postavený na motivačních kecech protagonistů :D

#10 rickgrimes5555555555555

#9 Reiken: ty tady furt komentuješ jak úplnej čurák, když ti něco vadí, tak se na to nedívej ty debile. já sleduju seriál the walking dead od samého začátku, a vždycky budu, osmá série bude nejlepší, a kdo má furt poslouchat tvoje debilní kecy, at tě xavik zabanuje, ty hovne. tady na tý Edně jsou samí debilové.

#11 Reiken

#10 rickgrimes5555555555555: No jo, na debily si zvykej, jeden tu dokonce emočně reagoval na můj post před dvěma hodinami. ;)

#5 Kimberlly: Já zase přízvuk Maggie úplně žeru :D

Zase tie isté motivačné kecy že Budoucnost je naše a po vojne s Neganom budú zasa klačať na kolenách a plakať :D

Ale je pravda že to s tými motivačnými rečami už preháňajú až mi to je nepríjemné až trápne :D

#15 HeisterCz: do háje to měl být spoiler

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Živí mrtví
(The Walking Dead)

92/100 1 130×

AkčníHororovýKatastrofický

USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón | AMC | 43 minut
HBO Max | Disney Plus | Apple TV Plus | Lepsi TV

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

Obsazení:

Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

(více)