Zdroj: AMC
Minulá epizoda zaznamenala spoustu mrtvých. V Alexandrii to začíná vřít, ztratí Deanna důvěru v Rickovu skupinu?
Zdroj: AMC

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón
| AMC
| 43 minut
Netflix
| Disney Plus
| Max
| Lepsi TV
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Obsazení:Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)
(více)
Diskuze /23
dabures
že by Rickova slova z nedávného dílu? :D „převezmeme to tu“ :D
LostArrow
Na koho to míří Sasha?:D Na tu holku nebo?
#10 Serials.Aprok
To je takhle naschvál sestřihaný aby si lidi mysleli :D :D bůh ví do koho to šije! jen se bojím že finále nebude tak dobrý :( kdyby se tam objevil jen na chvilku N. budu chcípat radostí :D :D
ČéEča
chci vědět co se bude dít dál může mě někdo odkázat na nějaký konkrétní spoilery? :D
Pavvlas
taky se vám zdá že začínají umírat lidi kteří v komksu nejso ?
CrispyBullet
Aprok: myslíš M nebo je nějaká postava o které nevím …
#7 AprokAprok
#6 CrispyBullet: Myslím N. právě asi tu postavu neznáš :D :D Morgana bych taky uvítal a ten tam podle mě bude :)
Faramir15
podle me uz se k nim priblizi to stado a budou muset zase bojovat… podle me by to bylo dobry takhle ke konci udelat mamasakr stadem
Serials.
A už se tam začínají bouřit! :D Tak tohle bude ještě zajímavé! :D K minulému dílu : Noaha by mi tak líto nebylo, ale když jsem viděla jak Glenn brečí, tak jsem skoro brečela taky :D A mohl by mi někdo objasnit, umřela Tara, nebo ne? :D
#11 HodooorSerials.
#2 LostArrow: Já myslím, že na tu mladou holku, co utíká do toho lesa :D
Hodooor
#9 Serials.: No to nevíme, Evžen ji naložil do auta, a pak když se Deana baví s Gabrielem tak uslyší zvenku volat o pomoc, tak asi ještě neumřela, jinak by nevolali.
#19 Serials.Misso
ach nasi som sám taký budovatel ale celkom sa mi lubi ta predstava budovania si osady a snazit sa ytvoriť si domov :D uvítal by som počitačovu hru v štýle gta ale z nejakým budovatelským modom .D:D dobiť domček potom nejak ohradiť aj alši a postupne si vytvoeriť vlastnú základnu zachranovať ludi robiť vypravy na material :D bojovat zo zombi a z inýmu tábormi to by bola iná pecka :D pre mna :d
#13 Fors #17 9juri9Fors
#12 Misso: State of Decay je tomu co byste rád nejblíže ve všech bodech, až na boj s jinými lidmi, to tam není, maximálně nějaká ta nevraživost mezi tábory ale ne přímo boj. Za 19 € teď na Steamu, nebo bych si počkal na nějaké slevy, či přímo léto, kdy je takzvaný Summer Sale a může na tu hru padnout sleva 50 – 75%. Případně Aukro, G2A nebo nějaký tuzemský obchod s cd klíči. Have fun!
#14 MissoMisso
#13 Fors: Pozrel som recenziu a video a j to noeč take nad či som myslel :D ešte keby to vytvoril rockstars v spoluprácu z dakym vyrobcom konštrukterskych hier to by bollo ine kafe ale diiky
#20 The Czech Onesov.a
Za celou dobu, co je Rickova skupina v Alexandrii jsem si nevšiml žádného hrobu. Teď jsou tam 4 čerstvé hroby (viz. trailer). Komu asi patří? Noah, Aiden, ti jsou jasní, ale komu patří další dva? že by Tara nepřežila a Glenn zabil Nicholase kvůli Noahovi?
#16 pajajspajajs
#15 sov.a: Kdyby Glenn měl zabít Nicholase, udělal by to na místě a ne v Alexandrii.
9juri9
#12 Misso: môžem ti odporučiť hru dayZ … je to zatial len alfa, ale vývoj sa konečne pohol dopredu správnym smerom po tom ako ju odkúpil nejáky típek, keď bude dokončená splní pravdepodobne všetky tvoje očakávania, na stránke FB – DayZ Standalone (CZ/SK) , najdeš všetko potrebné a kopu odkazov … už teraz je v hre mnoho interakcií a zhruba každý týždeň až dva vychádza update … je tam kopu chýb, ale postupne sa s nimi vysporiadávajú, GTA… lov zvery, výroba koženého oblečenia, zbieranie zásob, zakladanie ohňa , varenie a mnoho iného tu nájdeš. je na tebe či si zvolíš kooperativu z reálnými hráčmi alebo sa dáš cestou samotára, je to riadny survive
#18 MonkeyskunkMonkeyskunk
#17 9juri9: Jeste pridam, ze casem je planovany i to staveni vlastnich zakladen, zatim si spis takovy potulni survivor, ale je moznost si udelat mensi tabor se stanem, zahradkou se zeleninou, ohnistem a tak. Ted tam hodili vozidla a casem si je budes muset nejprve opravit, nez s nima budes moc jezdit. Akorat s lidma je celkem problem. Vetsina lidi zabiji na potkani bez varovani :-D Ze zacatku to bylo lepsi, ale ted co sem hral tak zadny kamaradickovani. Ale zase, casem se to nejak upravi a budes treba sbirat dobrou a spatnou karmu nebo tak neco, uvidime co vymysli.
Serials.
#11 Hodooor: To by byla škoda,kdyby umřela.. Ona je jedna z nejlepších postav :) Jenže koho byly všechny ty hroby? O.o
The Czech One
#14 Misso: Takovych her je mrak … Sm bych doporucil Day Z mod .. na Arme 2
len_ka
všetci počítate s tým že dva hroby sú určite Noahove a Aidenove. lenže akoby si pochovali keď ich zožrali zombíci?
#22 chirchir čestný člen redakce
#21 len_ka: To občas bývá jen symbolika. I při velkých nehodách, ztracených letadlech, vojácích zabitých ve válkách se prostě pohřbí prázdná rakev, pro ten pocit smíření se se ztrátou. Do rakve se třeba uloží jejich osobní věci a tím se to pro rodinu uzavře. V tomhle je ta symbolika hodně silná.
TheWalkingDead00
Ja už asi tuším, že koho sú tie hroby. Jeden je Aidenov, Druhý Noahov, Tretí je Petov (Na konci dielu bolo spomínané niečo o zabití) a Štvrtý je Nicholasov (Zabili ho tí špehovia, alebo niekto z Rickovej skupiny)