Zdroj: AMC
Týden uplynul jako voda, a proto se Negan vydá do Alexandrie, kde od Ricka očekává spolehlivé služby. Jak se Alexandrie vyrovná s přítomností Spasitelů?
Čtvrtá epizoda Service bude mít 90 minut. Když odečteme reklamy, tak díl bude mít stopáž okolo 60 minut.
Zdroj: AMC
11 sezón | AMC | 43 minut

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2010 | Ukončeno
11 sezón
| AMC
| 43 minut
HBO Max
| Disney Plus
| Apple TV Plus
| Lepsi TV
Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?
Obsazení:Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)
(více)
Diskuze /27
A.d.i.s
to jako že reklamy budou mit 30 minut??
#2 XavikXavik admin
#1 A.d.i.s: Ano, ne-li víc. :)
danho123
Negan je dokonalý :D a už som si obľúbil aj seriálového Dwighta a neviem ako, ale Rick a Alexandria ma akosi nezaujímajú
#4 OffakOffak
#3 danho123: Taky me Alexandrie teď moc nebere, to je ale proto, protože poznavame nové a neznámé lokality. Me třeba hrozně zajimá, jak to vypadá v Neganově pevnosti :-)
laura@*
Jak si Negan užívá, že Ricka zlomil.
The Walking Dead-Season 1-7
Už se strašně těším na čtvrtou epizodu. hodně jsem zvědaví jak Negan udělá svůj první výstup v Alexandrii. na Ricka se už moc těším, ted tam nebyl dvě epizody a už mi to vadí.
Nikolperse
Neganovi jednu medzi oči a potom sa stačí iba niekam posadiť a piť kávu. Spasitelia sa pozabíjajú bez Negana aj sami.*
Peteo
Dúfam že nakoniec Negan poriadne dostane tou jeho pálkou luccile po xichte, neznášam toho psychopata. Super že má konečne seriál poriadnu šťavu :)
Bublinqa
Někde se zakempit a střelit jí Neganovi do koulí ! -_- Já to pořád nechápu.. proč jsou ti idioti z něj všichni tak posraní ? kolik má chlapů ? dobrou stovku, ne ? prostě by ho mohly okamžitě zabít a je po všem.. Nebo jsou to všichni takoví psychopati, že jsou s tím spokojení ? .. :D
#12 danho123 #14 metyPeteo
Bublinqa – zober si takého Pabla Escobara, aj toho sa báli a mal tolko chlapov že sa mohli kedykolvek obrátiť proti nemu a neurobili to, jednoducho ked si ten najväčši psychoš podvolí ďalších psychošov bez svedomia a ľudskosti tak má vyhraté a vie že sa nepostavia všetci proti nemu… Keby bol dobrý a milosrdný tak ho hned zabijú, ale keď je väčší psychopat ako oni tak ho budú posluchať na slovo…
#12 danho123bubija
Tak dlouhá stopáž tak to si nechám líbit..a jsem rad ze nebudu muset koukat 30 minut na reklamy :D jak lidi v USA…jinak co si myslíte o Mischone jak stříli…na někoho z Neganovců určitě ne spíse chodes…a vyděšený ryk na konci po něčem coo udělal nebo řekl negan..že byse někdo z alexandrie nepodvolil a negan ho na místě spasil Lucille ?
danho123
#9 Bublinqa:
#10 Peteo: Zober si to z tejto stránky: Nemusíš sa o nič starať a prežiješ. Vdaka Neganovy majú Spasitelia jedlo bez toho aby oňho museli bojovať s ľudmi alebo chodcami. Takže to má celkom chytro vymyslené.
dexter01
Mně spíš zajímá, proč je Lucille v tom video od krve. že by se Negan předvedl i ostatním obyvatelům Alexandrie?
#15 orimety
stale si uvedomte co sa stalo v predchadzajucej serii a porovnajte si ho s predchadzajucimi nepriatelmi . tak zabili neganovi okolo 50 ludi dohromadi a stale mal dost ludi a hlavne nikto s jeho podriadenych sa mu nema dovod vzopriet lebo sa maju dobre a maju podkontrolou cely region a niekolko skupin prezivsich ktorych vydieraju a ziju z ich zdrojov . guverner ovladal jednu osadu a nebol zrovna silny co ide o pocet ludi a s rickom prehral len kvoli tomu ze to bral osobne a nepremyslal . vlci zase boli len fanatici ktory nicili vsetko ale noboli niak moc organizovany . negan je organizovany a neberie to osobne len ako obchod #9 Bublinqa:
ori webmaster
#13 dexter01: Pozabíja pár zombíkov, malá služba Rickovi :)
DavidDawson
Negan je užasná postava. Doufám že to nebude jako s guvernérem , na začátku hrozný a pak bitva a smrt :D Rick je z něj pěkně podělanej ale doufám že to bude on kdo mu rozmlátí hlavu Lucille :D
#24 Gillyhoolio88
Tipuju, že Michonne zkusí nějakou sólo akci, jako třeba se někde schovat a odstřelit Negana (jako to chtěla sama vyřídit s Guvernérem). Jenže Rick nebo někdo ji od toho odradí…
skrivanekdavid
no hlavně ať už se to zase trochu rozjede zatím se to vrátilo do starých kolejí a díl o jedné postavě…
#19 dameo #20 Alex02dameo
#18 skrivanekdavid: Já jsem rád za ty díly o pár postavách. Takhle aspoň dostávají prostor i postavy, které by ho jinak nedostaly.
Alex02
#18 skrivanekdavid: a ešte aj meganudné…
Pureskill
Podle toho jak koukají, bych hádal že někoho zabijí… Znova… Možná nějakou ne zas tak cennou postavu.
Stardos
Nejprve stížnosti, že se nedokáží zaměřit na všechny postavy. Když to dělají, tak zase stížnosti. Tak si už vyberte :D
Gilly
ja len dúfam, že to s Neganom dopadne nakoniec tak, že ho Rick zabije tak, ako mu to sľúbil. Len sa neviem dočkať kedy, túto sériu zrejme nie
Gilly
#16 DavidDawson: celú dobu je to o Rickovi, o jeho schopnosti prežiť, ostatné postavy sú doplnkom jeho príbehu. Samozrejme, že nie je super hrdina, veď o tom to je, aby dokázal prežiť obyčajný človek. Negan je mega psycho debil, je to naplnenie krvižíznivých predstáv niektorých divákov, v podstate jeho postava je potrebná pre vykreslenie apokalyptického sveta, pretože je pravdepodobné, že takéto typy by takáto doba aj vypľula. A musí sa niekto vzoprieť a príšeru zlikvidovať, aby svet mohol napredovať
#25 dameo #26 Stardosdameo
#24 Gilly: Rick je sice „nejhlavnější“ postava, ale rozhodně bych ostatní postavy neoznačil za doplněk jeho příběhu.
Stardos
#24 Gilly: Musím tě opravit, je to příběh Carla :)
#27 GillyGilly
#26 Stardos: uhol pohľadu jednotlivých divákov, pre mňa je to príbeh Ricka, asi každý si zoberie zo sledovaného seriálu to, čo mu sledovanie evokuje