Zoey's Extraordinary Playlist
86/100 - 7×

Zoey's Extraordinary Playlist

Hudební drama o šikovné dívce, která dokáže slyšet myšlenky lidí kolem sebe v podobě hudby. Díky této vlastnosti dokáže lépe porozumět lidem, ale i pomoci lidem kolem sebe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Hudební, Komedie
redaktoři
pogmanka1

O seriálu Zoey's Extraordinary Playlist

O seriálu Zoey's Extraordinary Playlist

Od ledna je možné sledovat seriál Zoey's Extraor­dinary Playlist, který vznikl na stanici NBC. Pojďme si ho krátce představit.

3 0
24.4.2020

Zoey's Extraor­dinary Playlist je americký hudební seriál, který spojuje žánr drama a komedie. Vyšel na stanici NBC a premiéra se uskutečnila 7.ledna 2020. Tvůrcem tohoto seriálu je Austin Winsberg, kterého je možné znát také jako tvůrce seriálu Super drbna.

V seriálu můžete v hlavní roli vidět Jane Levy a Skylara Astina. V dalších rolích se můžete těšit například na herečku z Gilmorových děvčat Lauren Graham.

Trailer:

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama