Zoo S01E10: Emotional Contagion

S01E10: Emotional Contagion

S01E10: Emotional Contagion

Jako uprchlíci letí tým do Zambie, aby získal DNA z leoparda. Z něj chtějí vyrobit lék, který by vyléčil abnormální chování zvířat, které se vyskytuje po celém světě. Když je na čase odejít, musí se ještě spojit se zvířecím aktivistou Rayem Endicottem, aby mohli bezpečně opustit zemi. Chloe musí učinit vysokou oběť, aby zabránila dalšímu krveprolití.

1.9.2015
6 020 000
40 minut

Základní info:

Režie: Christine Moore
Scénář: Jay Faerber
Hrají: James Wolk (Jackson Oz), Kristen Connolly (Jamie Campbell), Billy Burke (Mitch Morgan), Nonso Anozie (Abraham Kenyatta), Nora Arnezeder (Chloe Tousignant)
Dále hrají: Xander Berkeley (Ronnie “Dogstick” Brannigan), Warren Christie (Ray Endicott), Jade Harlow (Anissa Woods), Martin Bradford (Cody Gibson), Judd Lormand (agent Singer), Tom Proctor (Ike), Aaron Williamson (Baggo), Hunter Burke (ochranka – Greg), Harlon Miller (strážný) 

Foto: CBS

Trailer k desáté epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lefty

Tak to vypadá, že americké zoo hlídají líp než české banky! :)

15.9.2015 | 20:31:24

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Konec Zoo

Po třech sériích plných zvířecích i lidských mutantů je seriál Zoo u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny