Zoo Shrnutí a postřehy z epizody Blame It On Leo

Shrnutí a postřehy z epizody Blame It On Leo

Shrnutí a postřehy z epizody Blame It On Leo

Každým týdnem se dozvídáme nové a nové informace. Pátý díl nebyl výjimkou. Pojďme se tedy společně podívat, co všechno nám pátá epizoda Zoo odhalila.


6 0
5.8.2015

V páté epizodě se náš tým opět rozdělil na skupiny. Jedna část týmu řešila problém s netopýry a druhá hledala Lea Butlera. Zdá se však, že netopýři jsou v tomto seriálu daleko větším problémem, jelikož jsme se s nimi setkali již v Japonsku, na Antarktidě a teď už i v Riu. Tentokrát dostal tým za úkol zjistit, proč se netopýři shromažďují kolem generátorů elektřiny.

V Riu se Abraham, Chloe a Mitch snaží přijít na to, proč se na určitém místě rojí netopýři. Mitchovi znalosti ohledně netopýrů jsou ohromující. Se svými netopýřími fakty a novinkami ze světa nočních tvorů se prostě musel s ostatními podělit. Ukázal tak, že je opravdu trochu jiným člověkem.


Díky Chloe jsme se dozvěděli, že jsou netopýři přitahováni k technologii. Ta totiž lidem umožňuje, aby se chovali jako nejobávanější predátoři, i když jím ve skutečnosti nejsou. Bez ní by se lidé stali velmi snadným cílem. Uvidíme, zda zvířata připraví lidi o tuto vymoženost.

V Riu se ocitli naši hrdinové tváří v tvář nebezpečí. Nebylo to však nebezpečí, které představovali netopýři. Byl to pouliční gang. Všechno nakonec dopadlo díky Abrahamovi dobře. Mitch poté ukořistil jednoho mrtvého netopýra. A co se s ním potom stalo? Netopýr byl mrtvý, ale pak vstal z mrtvých. Jsme snad svědky nějaké zvířecí zombie apokalypsy? Nebo je to kombinace Mateřské buňky a technologie? Dává tato kombinace zvířatům nové dovednosti a činí je neporazitelnými?

(Abraham, Chloe a Mitch čelí nebezpečnému gangu; Foto: CBS)

Nakonec nastala trochu nepříjemná situace a Mitch s Chloe byli uneseni. Teď zůstává na Abrahamovi, aby je co nejdřív zachránil. Takže následující epizoda by nám měla odhalit něco víc o tom, jak je Abe pro tým důležitý.

Vedlejší scény jsou většinou věnovány jiným koutům světa, abychom se podívali, jak se dále vyvíjí chování zvířat. V páté epizodě jsme se tedy dočkali něčeho trochu jiného. Zpočátku to vypadalo, že klasicky uvidíme, jak se pes stane zlým, tak jako ti, co jsme viděli ve Slovinsku. Ukázalo se však, že holčička, která byla s pejskem, je velice nemocná a on jí ve skutečnosti jen pomáhal. Později jsme se dozvěděli něco nového. Přiznejte se, kdo byl překvapený, když maminka Clementine naklonila fotografii a my jsme se dozvěděli, že je Mitch jejím otcem?

Později měl pes nehodu a léky, které má brát, aby se vyléčil, jsou výrobkem Reiden Global, což není nikdy dobré znamení. Možná tedy budeme svědky postupné změny chování tohoto pejska. Teď, když už víme, co je rodina zač, ji nejspíš budeme v seriálu vídat častěji.

Na hon za záhadným Leem Butlerem se vydává Jamie aJackson a později se k nim připojuje i agent Shaffer. Konečně se nám dostává pořádné odpovědi na jednu z největších otázek, které seriál řeší. Vypadá to, že bláznivé teorie spojovaná se společností Reiden Global, se kterou přišla Jamie, nebude až tak bláznivá.

(Leo Butler vypráví o Mateřské buňce; Foto: CBS)

Takže, měli bychom všechnu vinu házet na Lea Butlera, muže, jehož jméno bylo načmáráno po celé bibli vězně Evana? Jednoduchá odpověď je ano, opravdu bychom ho měli vinit. Vytvořil Mateřskou buňku, přenašeč, kterým Reiden Global všechny jejich výrobky kontaminuje. Jistě, vydírá je a peníze pak dává na charitu, ale to nic nezmění na tom, že tuto věc vymyslel.

Nejspíš jsme nebyli všichni překvapení, že Reiden Global stojí za tzv. Mateřskou buňkou. Jamie se však dostalo velkému uspokojení. Měla totiž v něčem pravdu. Reiden Global s tím vším má opravdu něco společného. Jamie tedy měla pravdu, ale vypadá to, že chemikálie nejsou obsaženy pouze v potravě pro zvířata.

Konec byl jeden velký cliff-hanger. Autonehoda umožnila Evanu Lee Hartleymu, aby se zmocnil Mateřské buňky. Co s ní asi udělá? Víme, že je nějakým způsobem spojený s Robertem, že by Robert věděl o této Mateřské buňce? Doufejme, že se nám v nadcházejícím díle dostane opět dalších odpovědí, na které všichni tak dychtivě čekáme.

Co si myslíte, že Evan plánuje udělat s Mateřskou buňkou? Dostane se Jacksonovi konečně nějakých informací o jeho otci? Byli jste překvapeni, když jste zjistili, že Jamie měla nakonec od začátku pravdu? Neváhejte a podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Diskuze /1

tigy

To s tou materskou bunkou je zaujímavé, ale priznám sa, že celkom nechápem, čo je na nej také extra a prečo kvôli tomu Reiden Global tak expandujú… Prekvapená tým, že je Mitch Clementininým otcom, som určite bola :)

5.8.2015 | 18:47:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny