Zoo Shrnutí a postřehy z epizody Fight or Flight

Shrnutí a postřehy z epizody Fight or Flight

Shrnutí a postřehy z epizody Fight or Flight

Máme za sebou druhou epizodu seriálu Zoo, která byla plná důležitých informací a nových objevů. Nastal tedy čas, abychom se společně podívali na to, co všechno nám druhý díl přinesl.


7 0
15.7.2015

Minulý týden jsme se v první epizodě dočkali dvou lokací a to konkrétně Los Angeles, kde jsme se setkali s Jamie a Mitchem, a Botswany, kde nám byl představen Jackson, Abraham a Chloe. Ve druhém díle jsme nahlédli do Slovinska, kde byl příběh zaměřen na mladý pár, a také do Paříže, kam se vrátila Chloe. Příběh tedy ve druhé epizodě sledoval čtyři samostatné dějové linky.

Premiérový díl byl plný napětí, avšak druhý díl, kromě psích útoků ve Slovinsku, už takový nebyl. Druhý díl byl více informativní a odpověděl nám na pár otázek z minulé epizody. Byla nám zde představena Jacksonova matka jako safari lékařka. Od ní jsme se dozvěděli, že byl Jacksonův otec Robert geniální, ale teorie, kterými se zabýval, nebral nikdo z jeho vrstevníků vážně a později ho všechno to bádání dovedlo k šílenství.


Jackson je na začátku epizody ve vězení, ale brzy je propuštěn a zjistí, že má od Abrahama zmeškaný hovor, proto se jej spolu s policií vydává hledat. Když ho Jackson zachrání ze spárů lvů, uvědomí si, že lvi chtěli jen pomocí Aba předat zprávu. Ta zpráva byla, že už se lidí nadále nebojí.

(Jackson a jeho matka; Foto: CBS)

Jakmile Jacksonova matka prozkoumala těla obětí, uvědomila si, že měl Robert celou dobu pravdu. Proto poslala svého syna do Japonska, aby získal zpět Robertovy zbývající nahrávky. Na cestu se Jackson vydává spolu s Abem, který si nenechá nové dobrodružství jen tak ujít.

Mezitím se Jamie a Mitch, kteří tvoří opravdu zvláštní vyšetřovací tým, objevili tam, kde minulou epizodu skočili. Pořád u stromu s kočkami. Když zavolají odchytovou službu, všechny kočky najednou seskáčou ze stromu, jako by věděly, že se pro ně někdo chystá dojet, a vrátí se zpět do svých domovů. Rozhodně je na tom něco strašidelného, když si představíte, že za těmi roztomilými očky se skrývá i něco zlého.

Později spolu Jamie s Mitchem testovali lvíče, protože už neměli k dispozici těla lvů, kteří utekli ze zoo. Když lvíče testují, stane se opravdu něco zvláštního, zjistí totiž, že mozek lvíčete vykazuje hyper-gamma frekvence, které se tam vůbec nemají nacházet. Když Mitch v průběhu testování telefonoval s ošetřovatelkou, mohli jsme v zoo vidět rozrušená zvířata. Zdálo se, že ví o všem, co se s malým lvíčetem děje. To přináší teorii, že spolu zvířata nějak komunikují na dálku.

(Jamie s Mitchem se chystají testovat lvíče; Foto: CBS)

Když Mitch telefonoval, trochu to vypadalo, že Jamie žárlí. Že by se nám tu rýsoval první milostný příběh? Uvidíme, co pro nás tvůrci vymysleli. Když jsme u té Jamie, byla náhoda, že se u jejich dveří objevil syn bytného, nebo nebyla? Mezitím, co s ní velice pomalu rozmlouval, byl její počítač hacknutý, měl snad mladík odvést její pozornost? Možná to však byla opravdu jen náhoda. Doufejme, že se brzy dozvíme, kdo za hacknutím stojí.

Chloe se vrátila z Afriky do Francie, kde se snažila překonat svoje trauma. Vypadalo to, že má ve své práci vysoké postavení a ostatní ji velice respektují. Navštívila ji také její sestra, která spala s jejím snoubencem. Na konci epizody ji na ulici zastavil cizí muž, který jí nabídl účast na vyšetřovaní podivného chování zvířat, které se objevuje všude na světě. Záhadný muž si myslí, že spolu psí a lví útoky nějak souvisí a chce od Chloe, aby mu tu záhadu pomohla vyřešit.

Když to tedy shrneme, byla to opravdu epizoda plná informací. Někdy se tak mohlo zdát, že se díl vleče, ale zase se toho v jednotlivých koutech světa hodně stalo, takže jste museli být alespoň trochu ve střehu a sledovat, kde se zrovna děj odehrává. Doufejme, že se všechny hlavní postavy brzo dají dohromady a my už nebudeme muset tolik sledovat, kde se kdo zrovna nachází.

Co říkáte na druhý díl? Myslíte si, že je Jamie na správné cestě s jejím vyšetřováním? Kdo si myslíte, že hackl její počítač? Nebojte se s námi podělit o vaše názory v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny