Zoo Shrnutí a postřehy z epizody Pack Mentality

Shrnutí a postřehy z epizody Pack Mentality

Shrnutí a postřehy z epizody Pack Mentality

Ve čtvrté epizodě Zoo se vydal náš tým do Mississippi, kde se snažil přijít na kloub vlčímu útoku na věznici. Všichni se zde dozvěděli něco velmi důležitého. Co všechno nám přinesla tato epizoda se dočtete uvnitř článku.


6 0
29.7.2015

Ve čtvrté epizodě jsme byli svědky spolupráce týmu. Ještě se toho o spolupráci však musí mnohé učit, avšak postupem se z nich stane opravdu skvělý tým. Také jsme se dozvěděli několik dalších informací, takže se začínáme postupně někam dostávat.

Epizoda se převážně odehrávala v Mississippi, kde tým vyšetřoval zmizení trestance Evana Lee Hartleyho. Tady také přišli na to, že Evan Lee se stal novou alfou vlčí smečky, což je velice podivné.


Jackson zjistil, že Chloe není tou bezmocnou dívkou, jakou poznal v Africe. Ve skutečnosti je velice chytrá, bystrá a je skvělá vůdkyně. Takže jsme ji konečně viděli pořádně v akci a trochu se o ní dozvěděli něco nového. Chloe Tousignant se v epizodě Pack Mentality jevila velice otrle a drsně. Tu Chloe, která se tak nejeví jsme ve skutečnosti viděli jen jednou, když dokazovala Jacksonovi, že nepotřebuje, aby se o ni někdo staral. Inteligentní a bystrá žena se tedy rázem stala šestiletou holčičkou, která se snažila zapůsobit na chlapce, který se jí líbí. Chemie mezi ní a Jacksonem je velice zřejmá a zábavná.

(Jackson a Chloe ve věznici; Foto: CBS)

Abraham zjistil, že Mitch má nejen ex-manželku, ale má také i dceru. Scény, kde byl Mitch s Abrahamem patřily mezi nejlepší, ať už byli hrdinové napadeni lovci v obchodě se zbraněmi, nebo vlky v lese. A ať už je situace sebehorší, Abraham je vždy plný optimismu.

Na Antarktidě Wendy a Margaret zjistily, že ptáci nepatří do zajetí. Alespoň tak jim to naznačovali netopýři, kteří se jim snažili odříznout zdroj tepla, jen aby jim ukázali, o co jim jde. Příběh z Antarktidy byl podobným jako ten z druhé epizody, kde jsme se na okamžik ocitli ve Slovinsku. Takovéto scény jsou skvělé, protože ukážou divákovi, že se chování zvířat opravdu mění po celém světě.

Stejně jako Chloe, zazářila ve čtvrtém díle i Jamie, která se na vlastní pěst vydala do vězení a ukázala nám tak, že je skvělou reportérkou a ne jen tou ženou, která je posedlá Reiden Global. Jamie zjistila, že má Robert Oz něco společného s Evanem. Našla totiž fotografii v Evanově Bibli.

(Mitch s Abrahamem na lovu; Foto: CBS)

Tým si s sebou na hotel přinesl zraněného vlka a Mitch přišel na to, že má v sobě bakterii, kterou jsou napadeni i ostatní vlci. Bakterie přispívá k jejich agresivnímu chování. Takže mámě opět zamotanou hlavu novými otázkami. Odkud se bakterie vzala? Není to náhodou nějaký nevydařený experiment, který prováděl Robert? Pokud se bakterie vyskytuje globálně, mohlo by to znamenat, že má Reiden Global s tím vším něco společného? Způsobuje bakterie, že můžou zvířata komunikovat na dálku?

Nejdůležitější věcí, kterou jsme se však dozvěděli, bylo, že se vědecký experiment dá úspěšně provést v hotelovém pokoji, kde je umírající vlk, kávovar a kokosové ořechy.

Jak se vám líbila tato epizoda? Myslíte si, že mohl Robert experimentovat na Evanovi? Dejte nám vědět v komentářích, co si o tom všem myslíte.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny