Zoo Shrnutí a postřehy z epizody The Cheese Stands Alone

Shrnutí a postřehy z epizody The Cheese Stands Alone

Shrnutí a postřehy z epizody The Cheese Stands Alone

Pokud čekáte na české titulky k devátému dílu Zoo, tak si můžete zkrátit čekání menším shrnutím z minulé epizody, která se hemžila krysami. Díky nim jsme se opět dozvěděli několik zajímavých faktů zvláště ohledně mateřské buňky.


6 0
27.8.2015

Buďme upřímní, osmá epizoda byla už trochu drsnější. Všechny ty krysy, které se přepravily po moři, byly už něco víc než pár lvů nebo medvědů. Tato epizoda byla plná bláznivých scén zahrnující krysy, které pojídají lidi a otevírají si dveře od výtahu. To už začíná připomínat nějaký hororový film. Epizoda byla velmi soustředěná na scény s krysami a Mitchem s malou odbočkou ke scéně se splašeným koněm, která nám přinesla další odpovědi. Proto se tento díl také zajímavě vyvíjel.

Během epizody se Mitch rozhodl navštívit Clementine, takže se nám tým opět rozdělil. Společně s Clem zašel Mitch do parku trochu dohnat ztracený čas. Když dal své dceři parkovací lístek ze dne, kdy se narodila, tak jsme mohli vidět jeho citlivější stránku, kterou často neukazuje. Tady je také vidět, že se o lidi, kteří jsou pro něj důležití opravdu zajímá.


Po návštěvě Clem se Mitch vydává do Reiden Global, kde se hodlá vzdá mateřské buňky, kterou chce vyměnit za léky pro svou nemocnou dceru. Při výměně si Mitch všimne Delavenna, nadřízeného Chloe, jak mluví s někým z Reiden Global. Je snad také dvojitým agentem jako byl Shaffer? Nebo je nevinný a je v Reiden jenom krysou a snaží se získat informace, které by mohl proti nim použít?

Také jsme dostali několik dalších odpovědí ohledně Reiden Global, mateřské buňky a zvířat. Zdá se, že se mateřská buňka chová jako urychlovač, což jsme se už vlastně dozvěděli v minulém díle, kde tým zjistil, jak se mění DNA medvědů. Nevěděli jsme ale, jak moc to všechno mateřská buňka urychluje, to nám ukázala až osmá epizoda plná krys.

Zdálo se, že se krysy v hotelu rozmnožují znepokojivě rychlým tempem a zjistili jsme, že se nejspíš přizpůsobily k nepohlavnímu rozmnožování a jejich krátká doba březosti se ještě více zkrátila. Všechny krysy, které se narodily byly samci. Ti se krmili na obrovských krysích samičkách neboli „krysích královnách“. A co bylo ještě divnější, samičky nebyly březí, to byli totiž samci. To už je trochu divné, protože takovéto urychlení vývoje je daleko za hranicemi toho, co se stalo třeba medvědům.

Kdyby se stala díky mateřské buňce stejná věc i ostatním zvířatům, mohl by ve zvířecí říši nastat velký přírůstek všech zvířat, a to už by bylo opravdu šílené. Proto doufejme, že tým dokáže přijít na to, jak se této mateřské buňky zbavit a jak zastavit její účinky. Zvířata se totiž už nereprodukují aby přežila, ale aby vyhubila jiný druh – lidi.

Jackson se setkal se svou dětskou láskou, šerifkou Becky, která do té doby brala krysí útoky na lehkou váhu a Jacksona s Chloe tak poměrně ignorovala. Epizoda se vždycky nějak točí kolem Jacksonova otce. To jsme se dozvěděli od Becky.

I když tedy byla epizoda velice soustředěná jen na nejdůležitější věci, stalo se zde i několik pozoruhodných věcí. Opět jsme zjistili, že je Abraham velice moudrý a na konci epizody jsme se dozvěděli, že „Číslo 12“ byl ve skutečnosti agent Shaffer. Co asi to číslo znamenalo? Zoo je plné tajemství.

Jak se vám líbila tato epizoda? Překvapilo vás něco? Jak si myslíte, že si Mitch poradí v Reiden Global? Dejte nám vědět v komentářích, jaký je váš názor.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny