Zoo Shrnutí a postřehy z epizody This Is What It Sounds Like

Shrnutí a postřehy z epizody This Is What It Sounds Like

Shrnutí a postřehy z epizody This Is What It Sounds Like

Mitch a Chloe jsou v Brazílii uneseni a Abraham je musí zachránit. Jamie, Jackson a agent Shaffer se spojí, aby vystopovali Evana Lee Hartleyho. Pojďme se opět podívat, co všechno nám šestá epizoda přinesla.


6 0
13.8.2015

Šestá epizoda se hlavně zaměřila na netopýry v Brazílii a na Evana Lee Hartleyho a Mateřskou buňku. Vedlejší scény byly věnovány Francii, kde jsme se konečně dočkali scény s medvědem. Ale než se podíváme na medvěda pojďme trochu rozebrat Mateřskou buňku.

Minulou epizodu řekl Leo Butler Jacksonovi a Jamie, že je Mateřská buňka jakási molekula, která umožňuje Reiden Global, aby jejich výrobky byly levné a ovlivňovaly zvířata po celém světě. V šestém díle se Evan Lee rozhodl, že si nechá jemný prášek, získaný z Mateřské buňky, vstříknout do oční bulvy, jako by to byl nějaký lék. Bohužel to však vedlo k jeho předčasné smrti. Poslední, co stihl Jacksonovi o jeho otci říct, bylo, že mu to provedl on. Jamie se mezitím zmocnila Mateřské buňky.


Evan Lee se nám představil jako hlavní padouch seriálu a jako muž, který komunikuje s vlky, zabíjí lovce a nabourává do aut, aby dostal to, co chce. Nejvíce mu šlo o Mateřskou buňku, která mu měla umožnit léčbu mutace. Nebo chtěl jenom zemřít? Jackson se tedy už od Evana nedozví žádné další informace, které by mu mohly říct něco o jeho otci, Robertovi.

(Smrt Evana Lee Hartleyho; Foto: CBS)

V Riu se celý příběh s netopýry vlekl již příliš dlouho, proto jsme jistě všichni ocenili, že byl problém po třech epizodách konečně vyřešen. ChloeMitchem byli drženi drogovým magnátem Silvou, který jim po menší výměně názorů nakonec umožnil, aby se pokusili zbavit netopýrů ve městě. Chloe si vymyslela několik elektronických součástek, které jim měly zajistit život, než je najde Abraham. Naštěstí však Mitch přišel na způsob, jak využít donesenou elektroniku a vyhnat netopýry z města, takže by přežili i bez pomoci Abrahama.

Když se Abe snažil zachránit svoje přátele, musel při tom být velice opatrný. Jak víme, má za sebou minulost v armádě. V tomto díle se musel rozhodnout, zda se stane mužem, který zabíjí, či nikoli. Abe je už daleko moudřejší než kdysi a vždy si rozmyslí, než někomu ublíží. Když Abraham čelil Silvovi, zračilo se mu v obličeji mnoho emocí, protože vedl jakousi vnitřní bitvu.

(Chloe s Mitchem pozorují netopýry; Foto: CBS)

Jamie za sebou měla perný týden. V autonehodě byl zabit Leo Butler a později epizoda odhalila dvojitého agenta Bena Shaffera, který měl něco společného s Reiden Global. Jaime ho nakonec zastřelila, když bránila Jacksona. Takže jsme v Zoo přišli již o dva padouchy.

O Reiden Global jsme se toho moc nedozvěděli, ale teď, když má náš tým Mateřskou buňku, se jistě jejich pozornost obrátí na tuto společnost, která zásobuje jídlem zvířata po celém světě.

A co ten medvěd ve Francii? Vybrakoval kuchyň jedné ženy, aby mohl uprostřed léta přejít do zimního spánku. Takhle nám seriál ukazuje zvířata po celém světě a v neobvyklých prostředích, kde dělají nepředvídatelné věci. Proto si můžeme být opravdu jisti, že se chování zvířat mění opravdu všude.

Jak se vám líbil tento díl? Překvapilo vás něco? Bude vám chybět Evan Lee? Bude vám chybět agent Shaffer? Podělte se s námi o svoje názory v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Diskuze /3

Ilvona

Zdravím chci se zeptat kdy budou titulky ? :) díky

#2 Xavik
13.8.2015 | 22:19:44
Xavik

#1 Ilvona: Titulky na nový díl bývají do dvou až tří dnů, tak snad to tak bude i tentokrát. :)

#3 Ilvona
admin
13.8.2015 | 22:22:15
Ilvona

#2 Xavik: Díky za info :)

13.8.2015 | 23:09:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny