Zoo Co se stalo s Mitchem?

Co se stalo s Mitchem?

Co se stalo s Mitchem?

Mitch se ve finále druhé série Zoo obětoval pro tým, ale rozhodně nezemřel. Kde asi strávil posledních deset let svého života? To se dozvíme již brzy. Pokud jste však nedočkaví, tak si můžete něco málo o tom přečíst v článku.


12 0
22.6.2017

Mitch Morgan je ve třetí řadě seriálu Zoo naživu. Jak je to možné? Když jsme naposledy Mitche viděli, tak to bylo v laboratoři na ostrově Pangea, kde na sebe nechal zaútočit hordu hybridů, aby mohli jeho přátelé vzlétnout a utéct tak z tohoto ostrova. V epilogu finále druhé série se děj seriálu posunul o deset let dopředu a my jsme se setkali s dospělou Clementine, která se objevila, aby řekla Abrahamovi, že je její otec naživu a že ví, kde ho najít.

Web TVLine vydal několik fotek, na kterých můžeme vidět Mitche ponořeného do nějaké neznámé tekutiny. Na fotografiích jsou taktéž vidět i jizvy, které mu nepochybně způsobili zmínění hybridi. „Nebyl to sen, nebo tak něco. Stalo se to,“ prozradil herec Billy Burke. „Zachránili ho a dali ho do téhle věci, je to jakási konzervační nádrž. A v ní je už pěkně dlouho,“ dodal.


Na fotografiích můžeme také vidět, že Mitchovi narostly vousy. „Jo, ty jsou moje,“ pochlubil se herec. „Nechal jsem si je narůst několik měsíců předtím, než jsme začali natáčet, protože jsem věděl, co se v nové sérii chystá. Tohle je nejšílenější seriál, který v televizi běží,“ řekl.

Foto: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E08: Stakes on a Plane

en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E05 HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny