Zoo Nové tváře a co ještě můžeme čekat ve třetí sérii

Nové tváře a co ještě můžeme čekat ve třetí sérii

Nové tváře a co ještě můžeme čekat ve třetí sérii

V nové řadě seriálu Zoo nás čekají známé, ale i nové tváře. A na jaké nové tváře se můžeme těšit, se dočtete uvnitř článku spolu s informacemi od herce Billyho Burkea, který prozradil, co ještě můžeme od nejnovější řady čekat.


5 0
27.6.2017

Prvním nováčkem se stal Delon de Metz, který byl obsazen do role protějšku herce Jamese Wolka v letním seriálu Zoo. Delon ztvární Sama, jenž je přítelem Clem. Web Deadline uvedl, že je popisován jako hodný muž, který však rozhodně není žádný měkkota.

Posey


Příspěvek sdílený D E L O N D E M E T Z (@lightningprince), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–01–25T19:35:38+0­0:00“>Led 25, 2017 v 11:35 PST</time>

Druhou novou tváří, již ztvární herečka Hilary Jardine, bude Jacksonova „budoucí“ přítelkyně, Tessa, která je smrtící agentkou a její příběh je spjat s jedním z našich hrdinů, jak zjistil web Deadline. Je to mladá žena, která se neskutečně podobá Chloe.

Mood. : @theportraitses­sions</a></p>

Příspěvek sdílený Hilary Jardine (@hilaryjardine), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–04–24T17:15:55+0­0:00“>Dub 24, 2017 v 10:15 PDT</time>

Třetím nováčkem je herečka Athena Karkanis, která ztvární postavu Abigail, což je agentka, která se nevyhýbá nebezpečným situacím a má něco společného s Jacksonem.

Seriál Zoo se posunul vpřed o deset let. A co můžeme podle Billyho Burkea čekat? „Zoo je nyní světem hybridů a lidé v něm prostě musí žít,“ prozradil herec webu TVLine. „Zčásti to tak je. Část planety totiž ovládli. Spadá tam přesně polovina USA a uprostřed je velká zeď, která je odděluje." Na konci poslední série jsme se dozvěděli, že je Jamie nyní úspěšnou spisovatelkou a Burke ještě prozradil, že příjmy z toho využívá pro „svoje vlastní účely“.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny