Zoo Připravte se na druhou sérii

Připravte se na druhou sérii

Připravte se na druhou sérii

Pokud se už nemůžete dočkat druhé řady seriálu Zoo, tak už nemusíte dlouho čekat. Zatím si však s námi můžete připomenout, jak první série skončila a co se stalo s jednotlivými členy týmu.


11 0
24.6.2016

První série seriálu Zoo skončila tak, že se Jackson, Abraham, Chloe a Mitch zoufale snažili dostat k lodi. Skupinka měla v plánu získat zpět Jamie spolu s mladým leopardem, který byl z mutace vyléčen. Když skupina mířila do doků, setkala se tváří v tvář se stovkou zvířat, která se toulala po ulicích.

Jackson Oz, spolu se zbytkem týmu, podepsal mlčenlivost, aby mu byla udělena imunita za různé zločiny, které spáchal, zatímco se snažil zachránit svět. Když byl na cestě za Chloe, snažila se ho napadnout různá zvířata, všem se úspěšně vyhýbal, avšak nakonec narazil na psa, který se jej pokusil zabít. Nakonec však s několika škrábanci a kousnutími vyvázl a přežil tento incident.


Jamie Campbell, na rozdíl od zbytku týmu, který byl při havárii letadla zachráněn, nebyla zachráněna a oddělila se tak spolu s leopardím mládětem od zbytku skupiny. Jamie byla spolu s leopardem zachráněna rybářem, který neuměl ani slovo anglicky, takže se s ním dalo opravdu těžko komunikovat. Nakonec však rybář sehnal telefon, který po něm Jamie tolik chtěla. Díky tomu se spojila s Mitchem, který dal vědět zbytku týmu, že je naživu.

Mitch Morgan strávil měsíce truchlením, protože si myslel, že Jamie nepřežila leteckou havárii. Pak mu však začal zvonit mobil a on zjistil, že je Jamie naživu a má u sebe i mládě, které tak moc tým potřebuje pro rozluštění záhadné mutace.

Chloe Tousignant nestihla letadlo, kterým odletěl zbytek týmu a byla zatčena Branniganem. Později ve Waschingtonu nechal Delavenne na konferenci Chloe prezentovat její poznatky o změně chování zvířat. Se zbytkem týmu se setkala poté, co se dozvěděla, že je Jamie naživu. Čtveřice pak zamířila do doků, aby našla loď a dostala se k Jamie.

Abraham Kenyatta pracoval po letecké havárii jako bodyguard, aby chránil lidi před jistou smrtí, která by je v ulicích čekala. Poté se s týmem vydává na záchrannou misi, na které musí najít Jamie a malého leoparda.

Foto: CBS

Diskuze /1

koukle

Jak já se těším. :)

27.6.2016 | 15:35:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny