Zoo Popis

Zoo

Zoo

Zvířata se najednou jakoby zbláznila. Začínají napadat a zabíjet lidi. Nejprve je jejich chování nenápadné, skoro až náhodné. Jakmile si ale zoolog Jackson Oz z afrického safari začne všímat stupňujících se výpadů, rozhodne se, že musí zastavit tuhle podivnou zvířecí pandemii. Hraje ale o čas.


Na stanici CBS přichází 30. června 2015 novinka s názvem Zoo, která se sestává z celkem třinácti epizod. Seriálu se ujali tvůrci Scott Rosenberg (Happy Town) a Jeff Pinkner (Fringe, Lost). Zoo je zpracováno podle knižní předlohy z roku 2012. Autorem stejnojmenného románu a mezinárodního bestselleru je James Patterson.

Zoo je thriller, v němž zvířata po celé planetě náhle začala útočit na lidskou rasu. Jackson Oz je mladý Američan, který má hluboké pochopení pro divoká zvířata. Krátce po tom, co začnou útoky, Oz začne vnímat souvislostí mezi podivnými zvířecími útoky a teorií jeho zesnulého otce, která pojednává o hrozícím nebezpečí pro lidskou rasu. V Los Angeles se reportérka Jamie Campbell rozhodne, že jako první přijde na to, co se skrývá za podivným chováním zvířat, a vyhledá odborné znalosti veterinárního lékaře Mitche Morgana, který preferuje raději zvířecí společnost před tou lidskou. Francouzská vyšetřovatelka Chloe Tousignant se v Africe setkává s Ozem. Vzhledem k tomu, že útoky po celém světě začínají být více organizované a zuřivé, pouští se Oz s ostatními do závodu, ve kterém se snaží přijít na kloub záhadné pandemii, ještě před tím, než lidem dojdou místa, kam by se mohli ukrýt.


(Zleva: Chloe, Jackson, Mitch, Jamie a Abraham; Foto: CBS)

V hlavních rolích hrají:

Upoutávka k seriálu Zoo:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Casti3l

První série byla velice dobrá 90%, ale od druhé to začalo slábnout. Příběh slušný, chování postav často nelogické, zvířata se občas chovají podivně a to neustálé zatajování důležitých informací svému týmu mi už taky leze krkem. Třetí je to samé…

31.8.2017 | 22:01:56
pikaia

První série byla dobrá líbilo se mi to 90%. Druhá série obstojná 75% ale tělo to odvahu udělat to co předvedli v 5 dílu něco podobného jsem viděl snad jen u Primeval na konci druhé a ve 3 díle třetí série. Třetí série to počkám až skončí.

20.8.2017 | 11:45:08
ElizaStark

Seriál celkově je úžasný, moc se mi líbí. Bohužel je to dost předvídatelné a od druhé série se na to dívám hlavně proto, že tam hraje Billy Burke.

16.7.2017 | 21:19:49
TheRoot

ďalší obľúbený seriál :3

10.7.2017 | 12:14:56
MiqueEala

S příběhem jsem celkem spokojený, ale reakce zvířat tam jsou hodně nedotažené. Vlci, co nedokážou vyčenichat svou kořist. Medvěd co vyčkává s útokem. A vše jen proto, aby hlavní hrdinové přežili. Herecké výkony přijatelné, ale nic extra to není. Každopádně postava Mitche se povedla :3 EDIT: 2 série skončila, hmm. Často byla hlava příliš daleko od hlavy a příběh dost předvídatelný. Potěšilo mě, že nakonec se přece jen trochu umíralo a ten nečekaný konec byl skvělý :) Teda až na posledních pár minut, kdy zase vytáhli klišé…

6.7.2017 | 13:41:21
Lucifrid

První řada byla super, svěží závan v jinak většinou nudné letní sezóně a rychle se z toho stala závislost. Bohužel, druhá řada se v půlce začíná lámat. Fantasmagorie a postavy na pěst šly proti občasným fajn akčním záběrům a husinu nahánějícím zvířatům (pokud to nejsou digitální céčkové pokusy o CGI). Ještě nikdy jsem neviděla tak zprasenej seriál. Pak to byla jedna dlouhá nelogická trapná nuda, která vygradovala úplně mimózním dvoudílným finále, do kterýho narvali největší možný množství klišé a takovejch WTFků, že to snad ani není možný. Te konec byl čiré utrpení. <3 Billy Burke

webmaster, korektor
12.9.2016 | 0:27:47
KevSpa

Kdo by čekal, že se z toho vyklube taková povedená záležitost. A Billy Burke jako obvykle k sežrání. Bohužel po druhé sérii musím hodnocení změnit, především její druhá polovina už byla totální průšvih a fraška. Škoda.

webmaster, korektor
11.9.2016 | 23:49:29
Sheela

Hledala jsem odpočinkový seroš – našla. Sice jsem si chvíli myslela, že je natáčen před spoustou let … ale není. Je to novinka s lehkým nádechem (pro mě) béčkové produkce. Ale líbí se mi, často mě to i chytne. Ikdyž to autoři neskonale zabíjí svérázně prezentovanými fakty během výzkumu či hledání nějakého zvířete. – tato fakta jsou většinou naprostou blbostí a fantasmagorií tvůrců, která mě náhle vyruší z celkem příjemného sledování seriálu.

22.8.2016 | 11:18:59
Len_LenKa

Skvelý seriál, a stále čoraz lepší, aj keď čoraz komplikovanejší a prepracovanejší. :) no obľúbila som si ho.

18.7.2016 | 2:16:51
veronela

od třetího dílu nuda.. celý takový nedotažený

20.6.2016 | 16:49:30

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny