The Good Wife (Dobrá manželka)
93/100 - 40×

The Good Wife(Dobrá manželka)

The Good Wife je drama o matce dvou dětí a manželce politika, která se po provalení jeho nevěr a korupčním skandálu po letech vrací k práci právničky. U nových zaměstnavatelů ji čeká nejen spousta zajímavých případů, ale i stará láska, nová přátelství a štipka starého dobrého intrikovaní, kam se jen podívá.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
hrají
Alan Cumming (Eli Gold), Matt Czuchry (Cary Agos), Christine Baranski (Diane Lockhartová), Josh Charles (Will Gardner), Jeffrey Dean Morgan (Jason Crouse),


Spoilery k finále šesté série seriálu Dobrá manželka

Spoilery k finále šesté série seriálu Dobrá manželka

Zbývají nám již pouze dvě epizody k završení šesté série. Koho ještě uvidíme a šlo opravdu o poslední scény s Archie Panjabi alias Kalindou? Dočtete se více v článku.


0 0
4.5.2015

V dvacáté epizodě jsme viděli, jak Kalinda odchází z bytu Alicie Florrickové a zanechává jí dopis na rozloučenou. Možná se ptáte, zda je to všechno, zda skutečně neuvidíme dojemné až srdcervoucí rozloučení Alicii a Kalindy, které by si určitě zasloužily nejen samotné postavy, ale i fanoušci seriálu. Producent Robert King však v otázce společných scén tzv. „Kalicia“ momentů zůstává tajemný. Zdá se však, že k určitému setkání postav dojde, a to v poslední epizodě s názvem Old Issues, která se bude vysílat v neděli 10. května. Jak už název napovídá, jedná se o odkaz ke starým záležitostem mezi Aliciou a Kalindou, které se týkaly Petera.

(Archie Panjabi jako Kalinda a Julianna Margulies jako Alicia Florricková, CBS)


A ještě jednu nám známou postavu uvidíme ve finálové epizodě. Jde o Bishopova nekonvenčního právníka Charlese Lestera, kterého hraje Wallace Shawn. Naposledy, když jsme tohoto právníka viděli, svědci začali měnit výpovědi nebo se ztráceli. Jak to bude tentokrát?

(Wallace Shawn jako Charlese Lestera, CBS)

Zdroj: Článek TV Line

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !