Riverdale Co nás čeká v 11. - 13. epizodě?

Co nás čeká v 11. - 13. epizodě?

Co nás čeká v 11. - 13. epizodě?

Blíží finále a my se již brzy dozvíme odpověď na největší otázku této řady. Kdo zabil Jasona Blossoma? Přečtěte si, co nás čeká v posledních třech dílech první série.


8 0
27.4.2017

1×11 Chapter Eleven: To Riverdale and Back Again

27. dubna 2017

Betty dohlíží na víkendové Znovushledání, ale Alice jí chce pomoct s vyšetřováním Jasonovy vraždy, proto se za jejími zády obrátí na Archieho a Veronicu. FP začne dávat věci do pořádku, Jughead tak zvažuje, že dá svému otci další šanci. Cheryl a Polly se chtějí zúčastnit akce, ale odhalení změní jejich plány. Fred a Mary jdou na taneční večer, což nutí Freda zvážit jejich rozvod.


1×12 Chapter Twelve: Anatomy Of A Murder

4. května 2017

Archie a Veronica jsou šokováni, když se dozví o zatčení, proto musí svým rodičům říct, co zjistili. I když je Jughead stále zraněn zradou a neví, komu věřit, neochotně se k nim přidá v hledání pravdy. Cheryl konfrontuje svou matku kvůli tomu, proč se k ní vždy chovala tak strašně, dokonce hůř než k Jasonovi.

1×13 Chapter Thirteen: The Sweet Hereafter

11. května 2017

Archie a Veronica se stále sbližují. Betty unavuje, jak její rodina předstírá, že se nic nestalo, a postaví se své matce. Jughead se ocitá v nečekané situaci a zanechává Archieho a ostatní v nesnázích. Hermione učiní Fredovi nabídku, která je příliš dobrá, aby byla skutečná. Pravda o rodinném podniku Blossomů je odhalena, což nutí Cheryl vzít věci do vlastních rukou.

(Cheryl se konečně postaví své matce. Foto: CW)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

2. série

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny