South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Zatracenec v Městečku South Park na Prima Comedy Central

Zatracenec v Městečku South Park na Prima Comedy Central

LovecCour už má první reálnou oběť. Cartman nemá přístup na internet a Matt Stone a Trey Parket stihli zpracovat první prezidentskou debatu – to vše přinese 3. díl South Parku s názvem Zatracenec v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central.


0 0
3.10.2016

Dánská olympijská vítězka Freja Ollegard se otevřeně během televizní debaty postaví proti Lovci Cour. U Broflovských zatím vyšetřuje policie – hledá stopy po Cartmanovi, který náhle zmizel z twitteru. Nikdo neví, co za tím stojí. Cartman mezitím tráví čas s Heidi Turnerovou, spojuje je oba to, že jsou mrtví na sociálních sítích. Kompenzují si tak nedostatek přítomnosti na sociálních médiích. Mezitím probíhá předvolební prezidentská debata mezi panem Garrisonem a Hillary Clintonovou. Pan Garrison alias Velký Blb se přizná, že nechce být prezidentem a že je nekompetentní kandidát. K jeho zděšení se dočká jen zvýšené voličské podpory. Už i Randy Mrash, velký zastánce Clintonové, pochybuje, jestli je Clintonová dobrá volba a zda by pan Garrison nebyl lepším kandidátem. Plody začlenění opět promluví. Randy se vydává do Začleněnkového sadu. Freja Ollegard mezitím spáchá sebevraždu. Geralda Broflovského to vyvede z míry. Při pohřbu své národní hrdinky Dánsko odhalí svou taktiku, jak zastavit internetového trolla – nejlepší zbraní, jak ho zničit, je vyslovit jeho jméno. Gerald Broflovski najde za oknem svého auta záhadný anonymní vzkaz. V panice zničí svůj mobil i počítač. I přesto se chce záhadný anonym s Geraldem setkat.

Thumbnail Play icon

Jak vypadá LovecCour, když mu teče do bot? Co se stane, když se Cartman Heidi zeptá, jestli mají holky koule? Jak příjme Hillary Clintonová podporu svého soupeře? To vše a mnohem víc zjistíte ve třetí epizodě Zatracenec v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central.


(Dopadne policie známého interntového trolla? Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !