Star Wars: Rebels Ahsoka se sice vrátí, ale může vypadat úplně jinak

Ahsoka se sice vrátí, ale může vypadat úplně jinak

Ahsoka se sice vrátí, ale může vypadat úplně jinak

Po sezónní pauze Ahsoka Tano hlásí svůj návrat do seriálu Rebels. I když už je potvrzené, že se skutečně na ni můžeme těšit, zatím nevíme, v jaké formě se jí dočkáme. Existuje totiž šance, že se do seriálu vrátí v podobě zvířete. Zdá se vám to reálné?


6 6
22.5.2017

Návrat Ahsoky Tano je už nějakou dobu potvrzený. Údajně souboj z finále druhé řady na Malachoru se svým bývalým mistrem Darth Vaderem přežila. Teď ovšem zůstává nezodpovězená otázka, jak to přežila a jak ji v seriálu dál budeme vídat. Dle některých zákulisních informací existuje šance, že se Ahsoka reinkarnuje do jistého vlka, kterého jsme mohli spatřit v traileru ke čtvrté sezóně.

Sám výkonný producent seriálu Dave Filoni již několik let usiloval, aby do Rebels či Clone Wars mohl propašovat právě vlky. Filoni se netají tím, že jsou to jeho nejoblíbenější zvířata, ke kterým má zvláštní vztah. A aby měli vlci v seriálu nějaký význam, začalo se spekulovat, že jedním z nich bude Ahsoka. Teorie je to poněkud šílená, přesto ne nemožná. Jsme přece ve Star Wars.


(Ahsoka a Anakin si ještě neřekli své poslední slovo. Foto: Cartoon Network)

Představitelka Ahsoky Ashley Eckstein se velice těší, jak bude její příběh dovyprávěn. Ahsoka se totiž ještě vrátí v krátkém seriálu Force of Destiny, který se soustředí na ženské hrdiny a který můžeme očekávat již letos v létě. Zde nás čeká dovyprávění příběhu mezi Ahsokou a Anakinem Skywalkerem, jehož dabér Matt Lanter také hlásí návrat do frančízy. Nás ovšem nejvíce zajímá její výskyt v seriálu Rebels.

Eckstein sama nepotvrdila, že se vrátí do Rebels. Pokud tomu skutečně tak nebude, bude to pouze potvrzovat vlčí teorii, která již obletěla internet. Sama Ashley o dovyprávění příběhu malé 'Soky prozradila: Chci vědět, co se stalo s Ahsokou. A chci její charakter dále prozkoumávat, protože se mi líbí, že je neutrální. Její světelné meče jsou bílé, protože značí její neutralitu. Není to sith, není to ani jedi. V podstatě ani není Rebel. Co teď dělá? A kde je? Vše, co vám mohu říct, je, že se Ahsoka určitě do seriálu vrátí.

Těšíte se na návrat Ahsoky Tano? Uvidíme klasickou Ahsoku, nebo skutečně nějakou její jinou formu?

Diskuze /10

Lex Luthor

Ahsoka Tano je nesmrtelná, ale spíš bych ji rád viděl, jako togrutku než jako vlka

22.5.2017 | 20:32:52
Ryen

Řekl bych, že Ashoka je typickým příkladem Šedého Jedi. ;)

#6 sparrox
22.5.2017 | 21:04:03
Spectre-0

Ahsoka = Vlk? Ne, ne, to ne… to nemůže dopadnout dobře :(

22.5.2017 | 23:41:19
nowas

letos v létě? dovyprávění příběhu mezi Ahsokou a Anakinem?! to zní moc dobře.. jakoby finále Clone Wars o které nás okradli :-D

#5 Wolfinator1
23.5.2017 | 7:54:22
Wolfinator1

#4 nowas: Bohužel to bude ta Disney gender blbina, malovaná ( komix ) párminutovka, takže od toho bych nic moc nečekal :D Jinak Ashoku vlka nechci :D to už bych ji radši viděl :D aby se zjevila ve finále při záchraně ostatních , při tom zemřela hrdinsky, a jeden z dvojce Ezra Kanan také zemřel a druhý se někam uchýlil , ztratil do vyhnanství :D zvěř je doména Ezry takže tak :D

23.5.2017 | 16:33:58
sparrox

#2 Ryen: jenže grey jedi už nejsou v canonu ale jen v legendách

#7 A_V #8 Dr_Virus12
23.5.2017 | 19:16:48
A_V

#6 sparrox: Na každé legendě je trocha pravdy ;)

23.5.2017 | 21:54:22
Dr_Virus12

#6 sparrox: to není už pravda… Ashoka Tano je oficiálně prohlášena jako grey jedi…

#9 rhobos
28.5.2017 | 14:01:04
rhobos

#8 Dr_Virus12: za 1. neznám žádnou Ashoku Tano.. ale pokud myslíte Ahsoku Tano… pak opravdu grey jedi není a rozhodně nebyla za něj oficiálně prohlášena. Pokus nicméně dobrý. :)

28.5.2017 | 14:50:21
Peprs

to že bude vypadat jinak dle mého nebude jen změna vyzáže a jsou tu jen dvě možnosti: dark side a nebo forceghost…

26.6.2017 | 17:24:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás