Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99) Castle navštíví Brooklyn Nine-Nine

Castle navštíví Brooklyn Nine-Nine

Castle navštíví Brooklyn Nine-Nine

Čas do dubnového návratu 99. okrsku se krátí a před nedávnem se objevilo pár informací o nových hereckých posilách. Mezi ně patří i známý herec Nathan Fillion, kterého většina zná z kriminálního dramatu Castle.


7 0
3.3.2017

Nathan Fillion se objeví v dějové lince lehce připomínající již zrušenou loňskou komedii The Grinder. Jeho postava se bude jmenovat Mark Devereaux a jedná se o herce ve fiktivním seriálu na způsob Zákonu a pořádku s názvem Serve & Protect. Jake a Rosa budou vyšetřovat zločin, k němuž došlo přímo na place, a Mark jim nabídne svou pomoc jakožto zkušený seriálový detektiv.

Druhým oznámeným přínosem pro Brooklyn Nine-Nine bude Gina Gershon, která si v hlavních rolích zahrála například v Tripping the Rift, Snoops nebo Cleaners. Vdechne život seržantce Melanie Hawkinsové, která vede jednotku, do níž se Jake a Rosa zoufale touží dostat. Volné je však pouze jedno místo, a tak se o něj oba budou muset utkat. Na 99. okrsku se zdrží hned několik epizod.


(Gina Gershon. Zdroj: CelebFace.com)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

99. okrsek zamířil i k nám

Brooklyn 99 přichází do Česka

Brooklyn 99 přichází do Česka

Po čtyřech sezónách se policejní komedie Brooklyn Nine-Nine dočká své české premiéry. Stanice Prima Comedy Central seriál uvede pod názvem Brooklyn 99 a prvních dvou epizod se diváci dočkají v úterý 18. dubna kolem 21:00. Mrknete na seriál i s dabingem?

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás