Doctor Who (Pán času) Nová monstra v osmé řadě a další spoilery

Nová monstra v osmé řadě a další spoilery

Nová monstra v osmé řadě a další spoilery

Natáčení osmé řady Doctora Who je v plném proudu a fanouškům se při něm podařilo získat pár dalších zajímavých fotek a videí, na kterých můžeme vidět i dvě nová monstra. Pokud se nebojíte spoilerů, prohlédnout si je můžete uvnitř článku. Stupeň spoilerů: 1


0 0
29.3.2014

Minulý týden probíhalo natáčení čtvrté a páté epizody, během kterého bylo spatřeno nové a jakéhosi mimozemského Minotaura evokující monstrum. Na další fotce byl pak zachycen Samuel Anderson v roli Dannyho Pinka, který má na sobě Doktorův oranžový skafandr. A dle pořízené fotky to vypadá, že Danny v této epizodě krapet zestárl.

Na třetí fotce vidíme Jonathana Baileyho, který vystupuje v páté epizodě, a který se zde zjevně ujal role jakéhosi kyborga. Více fotek z tohoto natáčecího bloku si můžete prohlédnout zde.


Na následujícím videu vidíme jednak další zcela nové monstrum a jednak i dvanáctého Doktora v přestrojení a se sonickým šroubovákem. Nejedná se však o žádný nový model, nýbrž o původní šroubovák Doktora jedenáctého. Je tedy otázka, zda-li si Capaldiho Doktor nechá šroubovák svého předchůdce, jak tomu bylo i u Davida Tennanta, nebo vlastní model získá později.

Thumbnail Play icon

Další nespoilerové fotky z natáčení najdete v naší galerii. Všechny důležité informace o osmé sérii si pak můžete přečíst ve speciálním přehledu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Reklama

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny