South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Prima Comedy Central přináší premiéru 20. série South Parku v českém znění

Prima Comedy Central přináší premiéru 20. série South Parku v českém znění

Možná se teď pozastavíte a řeknete si: „Počkat, vždyť 20. sezóna začala teprve nyní." Správně, americká premiéra proběhla minulý týden a ta česká nás čeká ani ne týden na to. Dabéři nelenili a český dabing připravili v podstatě okamžitě.


4 0
19.9.2016

Po úctyhodných 267 dílech rozdělených do devatenácti řad přichází epizoda s pořadovým číslem 268, která odstartuje dlouho očekávanou 20. sérii. A čeští fanoušci přidrzlého humoru rozhodně nebudou o tuto zkušenost ochuzeni. Prima Comedy Central totiž přinese svým divákům každý nový díl v českém znění v rekordně krátkém čase po americké premiéře. Na první vtípky Cartmana, Kylea, Stana a Kennyho se tak můžeme těšit již v úterý, 20. září ve 22:30 v epizodě Plody začlenění.

(První epizoda v českém znění již v úterý 20. září ve 22:30. Foto: ComedyCentral)


První epizoda se točí okolo prezidentské kampaně pana Garrisona, který představuje republikánského kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa. Samozřejmě nesmí chybět oponentka Hillary Clintonová. Oba tito kandidáti jsou zde představeni jako Obří Vyplachovač a Výkalový sendvič, čímž autoři odkazují na osmou epizodu osmé sezóny, kdy se tyto postavy objevily. Epizoda se taktéž inspiruje žhavou diskuzí, kterou vyvolal hráč amerického fotbalu Colin Kaepernick a další atleti. Ti si odmítli stoupnout při národní hymně jako protest vůči rasové nesnášenlivosti. Více v tomto článku. V epizodě se objeví také významný režisér J. J. Abrams, který stojí za vznikem např. nedávného rebootu Star Wars, na což také epizoda naráží. Samé remaky, rebooty a nostalgické vzpomínky.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !