South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Druhá epizoda se bude věnovat záhadě Skankhuntera42

Druhá epizoda se bude věnovat záhadě Skankhuntera42

Tento týden nás čeká druhá epizoda, která samozřejmě bude navazovat na tu předchozí. Kdo je Skankhunt42, troll, který dívky obtěžuje na internetu? Dozví se chlapci odpověď na tuto otázku už v druhé epizodě?


2 0
20.9.2016

Druhá epizoda kulaté dvacáté sezóny ponese název Skank Hunt, což je, jak jsme se dozvěděli v závěru první epizody Member Berries, jeden z občanů městečka, do nějž by to nikdo nečekal, Gerard Broflovski, Kyleův otec.

Chlapci se rozhodnou, že zneškodní Cartmana, mezitím po celém světě Lovec Čubek šíří svůj teror. Studenti se budou muset vypořádat s bolestivou ztrátou.


(Druhá epizoda již tento týden. Foto: Comedy Central)

Diskuze /1

Mimamoru

Member Chewbecca Again?

redaktor
20.9.2016 | 17:06:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !