South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Péra ven, hlásá Butters v zítřejší epizodě na Prima Comedy Central

Péra ven, hlásá Butters v zítřejší epizodě na Prima Comedy Central

Situace mezi dívkami a chlapci se zhoršuje. Boj mezi pohlavími na základní škole v městečku South Park začíná gradovat. LovecCour dostal nový iPad a Dánsko buduje společnost na odhalování trollů. Je tu čtvrtý díl 20. série kultovního seriálu South Park s názvem Péra ven!.


3 0
17.10.2016

Tvůrci nechali americké prezidentské volby pro tento díl spát, ale i přesto je toto téma díky genderovým problémům vidět víc, než by se mohlo na první pohled zdát.

Kyle cítí extrémně provinile kvůli událostem na základce v South Parku mezi holkami a kluky. Cítí se špatně už jen kvůli tomu, že je kluk. Snaží se usmířit lidi ve škole, ale věci tím jen zhorší. Mezitím se s Buttersem rozejde jeho kanadská přítelkyně, aby podpořila holky ze South Parku. Butters vyvolá protest, který se originálně opět odehrává při volejbalovém utkání během zvuků státní hymny. Kyle by rád zastavil Butterse, aby situaci jen nezhoršoval. Hledá pomoc u Cartmana, ale ten je s Heidi už úplně na jiné úrovni.


Gerard Broflovski má strach, že si ho někdo spojí s LovcemCour. Anonym z minulého dílu ho dost vykolejil, i přesto se však vydá se na záhadnou schůzku pod most. Pod mostem však žijí zase jenom trollové. Gerald se snaží skončit, ale trollí touhy jsou silnější než on a navíc dostal od své ženy nový iPad. V noci ho při dalších trollích útocích přistihne paní Broflovská. Gerald se vymluví, že sleduje fekální porno – a to má své následky. Gerald se svým kumpánem sledují video, kde Dánové vysvětlují svou taktiku, jak skoncovat s trolly. Gerald si uvědomí závažnost této hrozby a Kyle se musí rozhodnout, na kterou stranu se připojí.

Jak vypadá protest kluků v South Parku? Koho potká Gerald po mostem? A jak jsou na tom Heidi a Carman bez sociálních sítí? To vše a mnohem a více zjistíte v epizodě Péra ven v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central!

(LovecCour už nevypadá tak šťastně. Foto: Comedy Central)

Diskuze /2

miravlak

po tom co změnili dabéry se na to česky nedá dívat :(

18.10.2016 | 15:15:26
vermond

Ten díl byl suprovej =D hlavně tá scéna jak ho přistihne

20.10.2016 | 21:05:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !