Star Wars: Rebels Osmý díl ságy Star Wars uvidíme v květnu 2017

Osmý díl ságy Star Wars uvidíme v květnu 2017

Osmý díl ságy Star Wars uvidíme v květnu 2017

Jak jistě víte, filmové Hvězdné války se letos opět vrátí do kin. První díl nové trilogie s podtitulem The Force Awakens bude mít premiéru letos v prosinci, pokračování Star Wars VIII pak v květnu 2017. I rok 2016 přesto nabídne film ze stejného vesmíru.


8 0
12.3.2015

Je čas si zapisovat do kalendáře. Po premiéře sedmého dílu ságy Star Wars (17. prosince 2015) nás bude čekat druhý film se zhruba rok a půl dlouhým odstupem. Osmá epizoda Star Wars VIII (zatím jméno nemá) vtrhne do kin 26. května 2017, jak uvádí Hollywood Reporter.


Osmý (a také devátý) díl natočí a napíše Rian Johnson, režisér filmu Looper. Čekání na pokračování ale nebude zase tak dlouhé. Studio Disney má totiž v plánu v roce 2016 uvést také film ze světa Star Wars, který se bude jmenovat Rogue One a který uvidíme 16. prosince 2016. Natočí ho Gareth Edwards (Godzilla (2014)) a scénář napíše Chris Weitz (Jak na věc, Zlatý kompas, About a Boy).

Hlavní hvězdou Rogue One bude herečka Felicity Jones (Teorie všeho). Zatím není jisté, o čem tento filmový spin-off bude, ale mluví se o tom, že by se mohl zaměřit na Rogue Squadron a tedy příběhy těch nejlepších pilotů v celé galaxii.

Diskuze /2

Kafka Tamura

„…mluví se o tom, že by se mohl zaměřit na Rogue Squadron a tedy příběhy těch nejlepších pilotů v celé galaxii.“

Spíš na příběh toho jednoho „nejlepšího“ pilota… respektive velitele letky, který se označoval jako Rogue One.

12.3.2015 | 23:04:11
Mass

Jupi!

webmaster
13.3.2015 | 8:39:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás