Star Wars: Rebels Hera Syndulla

Hera Syndulla

Hera Syndulla

Je velitelkou posádky Duch a jednou z nejlepších pilotek v galaxii

Sezóny 3
2014 - 2017


1. sezóna

Hera je dcera slavného revolucionáře Chama Syndully z dob Klonových válek. Poté, co Impérium převzalo moc nad republikou, se Hera spojila s tajemným Fulcrumem a společně vytvořili malou povstaleckou buňku proti povstání Impéria. Hera naverbovala většinu posádky Ducha a sama je jeho nedílnou částí – je pilotka. Má velice blízký vztah s Kananem Jarrusem. Není tedy divu, že když ho unesou, rozhodne se ho se zbytkem posádky zachránit.

2. sezóna

Hera koordinuje a vede posádku Duch i ve druhé řadě. Navíc má čím dal větší slovo u Povstalců. Zaslouží se o získání cenného B-Wingu, se kterým Hera prolomí blokádu Impéria. Hera se také navíc setká po dlouhé době se svým otcem, Chamem Syndullou, hrdinou Klonových válek, který pomohl Republice osvobodit planetu Ryloth. Cham a Hera vedli dlouholetý spor, ale nakonec se jim ho podaří zažehnat. V průběhu řady mezi Herou a Kananem rostou vzájemné sympatie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Pěkná velitelka s trochu humoru, která si dokáže získat respekt i přes časem otravné proslovy. Dokážu si jí představit jako jednu z hlavních vůdců Aliance Rebelů, uvidíme jak to s ní dopadne. Škoda že scénáristé postupně začali zapomínat na její vztah s Jarusem, trochu jí to ubírá charakter.

P.S: Vždycky jsem si myslel, že jí tvůrci vytvořili podle malé Twi'lek holčičky, kterou zachránili klonový vojáci v bitvě o Ryloth. Nakonec to bylo trochu jinak.

22.4.2017 | 7:50:28
kiwi3104

Je s ní sranda xD

17.12.2016 | 16:19:08
Epsik

Už aby umřela.. Nenavidím její gesta a ani ty hluboké proslovy… -_-

redaktor
22.2.2016 | 9:27:42

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás