Star Wars: Rebels Premiéry třetí řady se dočkají fanoušci na SW Celebration

Premiéry třetí řady se dočkají fanoušci na SW Celebration

Premiéry třetí řady se dočkají fanoušci na SW Celebration

Ještě jsme ani neviděli trailer na třetí řadu, ale už nyní víme, že fanoušci akce Star Wars Celebration se mohou v Londýně těšit na hodinovou premiéru nové řady. Doufejme, že předčasné premiéry se dočkáme i na DisneyXD.


7 0
30.5.2016

15.-17. července 2016 se bude konat v Londýně akce Star Wars Celebration. Původně jsme doufali, že tvůrci zde promítnou trailer na třetí řadu, ale Dave Filoni nakonec přiveze do Evropy rovnou první dvě epizody. Zatím se neví, zda půjde o regulérní dvě epizody řady, nebo se bude jednat o hodinový film, jak jsme tomu byli svědky u posledních dvou řad. S číslováním epizod Star Wars Rebels je to vždy komplikované.

Můžeme očekávat, že epizody budou odvysílány předčasně i na DisneyXD. Stejně tomu bylo tak v předchozích dvou letech, ale zpráva není potvrzena, je to pouze spekulace. První dvě epizody se mají zaměřovat na psychické vyrovnávání postav, které utrpěly různé ztráty ve finále druhé řady. Ahsoku Tano očekávat v úvodním díle rozhodně nemáme.

Diskuze /2

komja

Ezra má docela divný oči :/

#2 nowas
30.5.2016 | 19:20:22
nowas

#1 komja: to je fanmade darkside Ezry.. :-D temná strana mu sluší :-D

30.5.2016 | 20:30:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás