Star Wars: Rebels První fotografie ze Star Wars: Rogue One

První fotografie ze Star Wars: Rogue One

První fotografie ze Star Wars: Rogue One

Premiéra Star Wars Anthology: Rogue One je sice plánována na 15. prosince 2016, ale první fotka se objevila již nyní. Spolu s ní vám přinášíme pár dalších informací o chystaném filmu.


16 0
15.8.2015

Server The Hollywoord Reporter dnes přinesl mimo první fotky také informace o obsazení. Ve filmu, kde se povstalci spojí za účelem ukradení plánů Hvězdy smrti se objeví Felicity Jones (kritikou a cenami ověnčené drama Teorie všeho), Ben Mendelsohn (Temný rytíř povstal, Bloodline), Diego Luna, Donnie Yen (Hrdina, Ip Man 1–3), Jiang Wen a Riz Ahmed.

Největšími lákadly ale budou pro seriálové fanoušky Mads Mikkelsen (Casino Royale, Hannibal), Alan Tudyk (Firefly, Con Man, Dollhouse) a oscarový Forest Whitaker (Hra na pláč, Úkryt, Poslední skotský král, Myšlenky zločince).


Foto: Disney

Film se bude odehrávat před událostmi Epizody IV: Nová naděje a bude tak trochu odklonem od standardní ságy. Přesto ale bude obsahovat známé prvky z starwarsovského vesmíru – půjde o nový příběh při zachování toho, co je podstatou ságy.

Diskuze /1

Needle

Když ten příběh zvládnou aspoň tak dobře jako byl napsán v knihách, tak budu spokojen. Už teď do toho vkládám větší naděje než do toho prznění poválečných událostí, které se zve Síla se probouzí…

18.8.2015 | 21:42:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás