This Is Us Mandy Moore chce, aby Rebecca dále zpívala

Mandy Moore chce, aby Rebecca dále zpívala

Mandy Moore chce, aby Rebecca dále zpívala

Pokud se vám líbí Rebecca a její zpěv, máme pro vás dobrou zprávu. Mandy Moore usiluje o to, aby Rebecca měla v seriálu další hudební scény, ale je to dobrý nápad, když to ničí její manželství?


3 0
25.3.2017

Poslední epizoda nás zavedla do temné uličky, a to díky neustálém usilování o pěveckou kariéru. Tím narážíme na Rebeccu, která už od mladých let toužila být vrcholnou zpěvačkou. Po večerech probouzela malé podniky ze spánku. Nahrála píseň, která jí měla zajistit posun, jenže to jí osud nepřál. Přesto se nevzdala svého snu, díky čemuž poznala Jacka a vyrazila na turné po státech. Tyto věci bohužel manželství nesvědčí, způsobují jen potíže. Ale kdo by nechtěl slyšet tento andělský hlas, který dokresluje svou krásou tak propracovaný seriál?

(Splní si Rebecca svůj sen? Foto: NBC)


Mandy Moore na PaleyFestu pro TV Guide prozradila, že by chtěla, aby Rebecca šla svou cestou. „Přeji si, aby Rebecca šla za svým snem. Líbilo by se mi, kdyby měla kariéru, a kdyby to nevyšlo, hudba by mohla zasahovat do jejího života. Jsem opravdu zklamaná z toho, že tato žena nemůže být tím, kým v mládí chtěla být, protože ji nikdo nevěří. Naopak je úžasné, že získala podporu svého manžela. Doufám, že se najde nějaká odpověď na manželské problémy, která ji dostane zpět k mikrofonu."

Pokud vám chybí Mandy Moore na televizních obrazovkách, nalaďte si Disney Channel, kde právě startuje nová kreslená verze Tangled, ve které Mandy opět namluvila Lociku, která jakýmsi zázrakem získá zpět své kouzelné vlasy. Seriál byl ještě před uvedením prodloužen o jednu řadu.

Diskuze /1

Kubc6a

Já bych v seriálu uvítal nějaké hudební chvilky. :)

webmaster
25.3.2017 | 21:11:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás