This Is Us Co víme o zítřejším finále?

Co víme o zítřejším finále?

Co víme o zítřejším finále?

Zítra nás čeká finále první série This Is Us, a proto se s námi pojďte podívat, co se v této důležité epizodě bude řešit nebo co nového prozradil Milo Ventimiglia.


6 0
14.3.2017

Je zřejmé, že každý divák se po odvysílání minulé epizody zaměřil na to, jak Jack pod vlivem alkoholu naskočil do auta a odjel do Clevelandu, aby se omluvil své ženě. Bohužel není jisté, zda se dočkáme objasnění Jackovy smrti. Během včerejší talkshow Jimmyho Kimmela se objevil Milo Ventimiglia, který odpověděl na dotaz o tom, zda nám budou odhaleny všechny detaily ohledně smrti jeho seriálové postavy. „Možná ano, možná ne. Celý svět je fascinován jeho smrtí, jenže nikdo by se neměl zaměřit na jeho smrt. Jde o to, jakým způsobem žije, proč žije. Měli byste se prostě zaměřit na jeho život, na děti. To jsou ty správné momenty.“

(Jack a Darryl za mladých let. Foto: NBC)


Vypadá to tak, že všichni dostaneme otcovskou lekci, než zjistíme pravý důvod Jackova odchodu, protože podle scénáře, který získal web Entertainment Weekly, uvidíme, jak se Jack seznámil s Rebeccou. Jack bude pracovat na Chevellu z roku 1967 pro starší dámu. A aby se paní Jackovi odvděčila, pošle mu vnučku své nejlepší kamarádky. Jack se brání, ale dále už to pak znáte.

Na Milův rozhovor s Jimmym se můžete podívat v přiloženém videu.
Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás