This Is Us Mandy Moore odhalila, co se bude dít v první epizodě druhé série

Mandy Moore odhalila, co se bude dít v první epizodě druhé série

Mandy Moore odhalila, co se bude dít v první epizodě druhé série

Herečka Mandy Moore se tento týden objevila v talk show Jimmyho Kimmela, kde fanouškům odhalila, co se bude dít v první epizodě druhé série. Více se dozvíte v článku.


5 0
17.6.2017

Už je to nějaká doba, co se o pokračování úspěšného seriálu This Is Us přestalo mluvit. Herci se totiž připravují na natáčení druhé řady a zjišťují, jaké příběhy nám odvypráví. Herečka Mandy Moore, která v seriálu hraje Rebeccu, se tento týden rozpovídala o první epizodě druhé série v show Jimmyho Kimmela. Podle herečky se její seriálový manžel poprvé setká se svým předčasným koncem.

(S Jackem se rozloučíme ve druhé sérii. Foto: NBC)


Jak Jack umřel, je stále záhadou. V posledních několika epizodách nám tvůrci nabídli mnohá řešení na tuto otázku, které však nebyly správné. Z toho vyplývá, že se tvůrci bojí odhalit odpověď na tuto otázku, a proto nás napínají, mlží a snaží se z ní vytěžit, co se dá. Ať už děj protahují nebo nám hází špatné stopy, tak slíbili, že ve druhé sérii vyjde pravda najevo.

Moore upřesnila, že se dozvíme, jak Jack opustí své milované. Během show řekla: „První epizoda vám nabídne obrovský kus skládačky na otázku, jak Jack, otec rodiny Pearsonů, umřel. Takže řešení na tuto otázku budete mít na dosah.“ I když budeme blízko k vyřešení, tvůrci mohou odpověď protahovat a použít ji jako vyvrcholení podzimního finále.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás